PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40252}

Efekt motyla

The Butterfly Effect
7,8 508 660
ocen
7,8 10 1 508660
5,7 30
ocen krytyków
Efekt motyla
powrót do forum filmu Efekt motyla

ktos mi pomoze jak ocenic ten film 7, 8 moze 9. ogladalem go jeszcze jako nastolatek i zrobil na mnie duze wrazenie, bo zawsze lubilem "taki sf", ale trudno mi go ocenic teraz, bo przemawia przez mnie sentyment, wiec jak uwazacie na jaka ocene zasluguje ten film? ocena glowna jest dla mnie nic nie warta (bo to gimby oceniają) chcialbym przeczytac mala dyskusje na ten temat. jak narazie daje 7 i mysle ze podwyrzsze tą ocene

ocenił(a) film na 6
k_makarowicz

Lepiej obejrzeć film jeszcze raz i wtedy zdecydować się na ocenę. Ja mam podobny problem z ocenianiem filmów typu "Kevin sam w domu". Jak dla dzieci - dobry, ale z perspektywy dorosłej osoby już gorzej.

ocenił(a) film na 8
dolnoslazak

no własnie wczoraj leciał w tv i zauwazyłem ze nie oceniłem, apropo kevina ten film przejadł mi sie juz z 10 lat temu ale oceniam go pozytywnie na 7, ale niestety nie moge go juz ogladac bo to pdochodzi pod sadomasochizm. Mam przyjaciela ktory oglada jak głupi oba filmy z kevinem jak tylko nadaja tv (polsacie) nie wiem jak nadal moze go ten film bawic :|

k_makarowicz

apropo kevina tez ogaladalam go z ladnych pare lat i teraz jak go non stop puszczaja to od razu wylaczam bylo to fajne ale ok kiedys a teraz jak patrze to jak malemu dziecku moze sie udac schwytanie zodzieji ktorychv przez kilka lat nie moze schwytac policja i takie polapki i jeszcze co roku go puszczaja....

ocenił(a) film na 9
k_makarowicz

Dobrze myślisz. Oglądałem po raz pierwszy w wieku dwadzieścia parę, a ponowiłem seans po 40-sce i nadal mi się podobał. Tkwi w tym filmie uniwersalne przesłanie, a ja lubię takie SF które wnosi coś więcej oprócz ciekawej historii i wartkiej akcji.

ocenił(a) film na 8
OmniModo

"dwadziescia parę" to ja :) po malej konsternacij wyszlo mi 8

ocenił(a) film na 9
k_makarowicz

facet to jeden z najlepszych filmów o podróży w czasie w historii.

ocenił(a) film na 6
k_makarowicz

Film jak dla mnie dużo stracił z czasem. Trochę to przekombinowane, przejaskrawione. Film zaskakuje tylko na początku, im dalej tym gorzej. W ogóle mi się wydaje, że to dzieło zostało stworzone po to by zaskakiwać, ale tutaj tego jest za dużo i potem zaczyna drażnić. Jako kino czysto rozrywkowe jest ok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones