PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40252}

Efekt motyla

The Butterfly Effect
7,8 508 660
ocen
7,8 10 1 508660
5,7 30
ocen krytyków
Efekt motyla
powrót do forum filmu Efekt motyla

re-we-la-cja. po prostu. od czasu 'intacto' nic tak mnie mocno nie wciagnęło. mistrzowsko poprowadzona fabuła - ten film się POŁYKA. i tylko nie wiem czemu mi non stop nasuwa tytuł 'donnie darko' - to pewnie przez tę niemożność ogarnięcia rzeczywistości przez głoownego bohatera a także jego częste wizyty na kozetce :) a powazniej : ten film to petarda dla każdego wrażliwca :) POLECAM albo niech mnie wszyscy diabli!! Ashton rulez! Panie go kochaja a chłopak nie dość ze przystojniak to jeszcze zdolny jest i wie jak zagrać i w jaką produkcje łapy umoczyć :) Pierwsza klasa!

ocenił(a) film na 8
qras

faktycznie film jest super i mnie też nasunęły się porównania do "Donnie Darko", ale Ashton nie jest zbyt dobrym aktorem, tylko ma świetnego managera, albo to Demi pomaga mu w zdobywaniu ról

ocenił(a) film na 9
John_Doe

nom, film dobry, w paru momentach zaskakujący. Ale i tak postac wykreowana przez Ashtona do piet Donniemu nie dorasta ;)

użytkownik usunięty
qras

nie bardzo mam czas, zeby napisac wiecej, wiec zapytam wprost..co Bress chcial powiesziec tym filmem?ze nie warto walczyc a moze,ze czasami lepiej zmarnowac wlasne zycie w imie czegos wyzszego..??tez jestem pod wrazeniem filmu.Ashton byl genialny.

hmmm...może to że warto walczyć w imię własnej tożsamości ? wg. mnie Evan wygrał właśnie. dlatego ze uwierzył ze jego ukochana Kayleigh ( Fish tez sie w niej kochał :)) nigdy jego nie będzie? że wyrzekł się świadomie jej miłości? to chyba zwycięstwo niewąskie... a może po prostu koleś kochał ją li tylko w swojej głowie , marzeniach , pragnieniach, fantazjach .. a wszystko co widzielismy przez 99% filmu było tylko czystym złudzeniem Evana, produktem jego chorych neuronów? .. można snuć własne scenariusze i gdbybać i gdybać jeszce tak długo - to własnie jeden z wielu atutów tego filmu :)

użytkownik usunięty
qras

nie bardzo mam czas, zeby napisac wiecej, wiec zapytam wprost..co Bress chcial powiesziec tym filmem?ze nie warto walczyc a moze,ze czasami lepiej zmarnowac wlasne zycie w imie czegos wyzszego..??tez jestem pod wrazeniem filmu.Ashton byl genialny.

użytkownik usunięty
qras

nie bardzo mam czas, zeby napisac wiecej, wiec zapytam wprost..co Bress chcial powiesziec tym filmem?ze nie warto walczyc a moze,ze czasami lepiej zmarnowac wlasne zycie w imie czegos wyzszego..??tez jestem pod wrazeniem filmu.Ashton byl genialny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones