PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=237797}

Egzekutor prawa

One Man Army
4,6 48
ocen
4,6 10 1 48

Egzekutor prawa
powrót do forum filmu Egzekutor prawa

Widziałem na wideo

ocenił(a) film na 5

Kiedyś cholernie chciałem obejrzyć ten film po tym jak zobaczyłem plakat w wypożyczalni - ten karateka ze swoim psem niby walczyli razem a pies odgryzał ręce dla tych przeciwników ;) przynajmniej tak było pokazane na plakacie (podobny do tego co jest tutaj zamieszczony w okienku). Poszedłem, wypożyczyłem i obejrzałem. Akurat film był taki średni - ogólnie jak to każdy film karate ;) tutaj w roli tego karateki wystąpił jakiś tam prawdziwy mistrz świata w kickboxingu ale już jako aktor wypadł bardzo sztywno i słabo mu to wyszło. Ogólnie film to taki zwykły film karate - bywały lepsze a ten to taki średni film po którym spodziewałem się kiedyś czegoś lepszego a już nawet wtedy okazał się średni.

użytkownik usunięty
Axel

A ja właśnie nie zobaczyłem filmu, plakat widziałem i jak ty chciałem obejrzeć niestety nasza wypożyczalnie nie miała tego tytułu :/. Ale po twoim opisie widzę, że dużo nie straciłem :). Pozdro

Axel

oglądałem niedawno na vhs, oczywiści film to kino "B" i tak należy go oceniać w masie podobnych z tamtych lat

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones