PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10019202}

Egzorcysta papieża

The Pope's Exorcist
5,9 22 799
ocen
5,9 10 1 22799
4,8 20
ocen krytyków
Egzorcysta papieża
powrót do forum filmu Egzorcysta papieża

Russell nie zawiódł. Obsadzenie go w tej roli to był strzał w 10kę. Całość prezentuje się bardzo dobrze, film trzyma w napięciu. Muzyka, efekty, sposób kręcenia na wysokim poziomie. Historia również zadowalająca :) Dla mnie to najlepszy egzorcysta jakiego miałem okazję oglądać :) Polecam

ajuzo

Pytanie czy film jest tylko z napisami?

ocenił(a) film na 9
Vika7711

Dubbing jest dla dzieci :) Dla mnie oglądanie filmu w innej formie niż w dźwiękowym oryginale to wielka pomyłka, nie polecam. Głosy oryginalnych aktorów mają dużą wartość i na pewno nie są dobierane przypadkowo.

ocenił(a) film na 7
ajuzo

Swoją drogą, w papieża wcielił sie aktor, który w Johnie wicku 2 pytał głównego bohatera - "czy przyszedł zabić papieża".

ocenił(a) film na 4
ajuzo

Absolutnie się nie zgadzam. Ten film to typowa wydmuszka Hollywoodzka dla statystycznego widza.

ajuzo

Film byłby dobry, gdyby twórcy zainteresowali się na czym polega rytual egzorcyzmu. Naciągana w hollywoodzkim stylu wydmuszka, słaby horror. 

ajuzo

To raczej mało filmów o egzorcyzmach widziałeś lub były to produkcje niskobudżetowe, bo choćby do Koreańskiego THE PRIESTS z 2015 dużo mu brakuje...

ocenił(a) film na 4
ajuzo

Jak dle ciebie to najlepszy egzorcysta to co ty za filmy musiałeś oglądać to nie wiem temu to raczej bliżej do klasy b,a do 2 pierwszych częśći obecności to do pięt nie dorasta.

ocenił(a) film na 5
ajuzo

Bez przesady, poniosło z ocenami i to mocno. W ostatnich latach jest sporo filmów w tej tematyce i ten niczym szczególnym nie zaskoczył. Jedyny plus tego filmu to Russell. Obejrzałem przed chwilą Egzorcyzmy siostry Ann i osobiście daje mu ocenę wyżej.

ocenił(a) film na 4
ajuzo

Chyba żartujesz

ocenił(a) film na 6
ajuzo

Nieprawda, nic do tej pory nie przebiło pierwszego Egzorcysty w wersji reżyserskiej. I już raczej nie przebije, nikt nie miałby odwagi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones