PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476475}
6,6 11 275
ocen
6,6 10 1 11275
Egzorcyzmy Anneliese Michel
powrót do forum filmu Egzorcyzmy Anneliese Michel

Ten film to

ocenił(a) film na 1

jakieś totalnie nieporozumienie, beznadziejne wywody przerażonych katolskich duszyczek.

użytkownik usunięty
mourningrise

Powiedział co wiedział ;)

użytkownik usunięty

Poza tym to najlepszy horror w historii kina, więc nie pisz pierdołów koleś :)

ocenił(a) film na 1

jesli sie wierzy, jesli nie to bardziej jest komedio tragedia

użytkownik usunięty
leogemini

Nieważne czy się wierzy, bo obok "Egzorcysty" to jest najlepszy horror. No co, może znasz lepsze cwaniaku he? ;P

użytkownik usunięty
mourningrise

A czego się spodziewałeś? Scen erotycznych z udziałem ufo?

użytkownik usunięty

Pewnie tak ;P

ocenił(a) film na 7
mourningrise

jakich katolskich, śmieciu?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
mourningrise

masz racje straszna szmira katolska

ocenił(a) film na 10
leogemini

Szmira to się wypowiedziała.

ocenił(a) film na 1
Karola_32

Ja nie obrazam ludzi tylko wyobrazenia, Ty obrażasz ludzi sugeruje mi to że jesteś prostakiem, mimo tego pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 7
mourningrise

Film jaki jest taki jest,ale 1/10 to zdecydowanie za mało.

użytkownik usunięty
fauzi

leogemini to ty jestes prostakiem... jesli chcesz forsowac teorie ze nie okazales pogardy i kpiny katolikom to chyba glupiego szukasz...

ocenił(a) film na 6
mourningrise

no cóż,ja uważam ze film był co najmniej śmieszny.Interesujący,ale tak naciagany jak się tylko da,raczej mocno naciągany paradokument,nie dokument.

I Panie/Pani ilybj,czy ja też obraziłam właśnie katolików poprzez krytyke tego filmu?;]

mourningrise

katolicy byli zawsze nawiedzeni to wiadomo nie od dziś..

BrainCrash

Nie wiem co ta opinia znaczy, ale nie zgadzam się z Twoją oceną na ten temat, mało tego ta wypowiedz obraża ludzi (nwm czy jestes katolikiem) szczerze mało wazne, nie powinienes obrażać ludzi .. ! Jestem katolikiem i nie jestem jak to nazwałeś "nawiedzona". Dziękuję.

sylwus11113

nwm? naucz się pisać poprawnie dopiero wchodź ze mną w polemikę. Nie zmienisz mojej opinii, każdego katolika, którego znam zdecydowanie mogę określić mianem nawiedzonego ( to oczywiście określenie potoczne) bo wg mnie wierzenie w jakieś opętania albo widzenie we wszystkim niejakiej bożej ręki to głupia ułuda, którą się wpycha wam do głowy, a w którą ja nie wierzę i nie zmienię swojego zdania. Poprostu jedni wierzą w naukę, a inni w takie pierdoły przez co są nawiedzeni... Tyle.

BrainCrash

Rozumiem nikt ,nie każe ci w to wierzyć

mourningrise

Chcę podkreślić jedną, ale NAJWAŻNIEJSZĄ rzecz : ten "film" to DOKUMENT, on jest na faktach autentycznych ! I wygląda na to, że niektóre osoby nie powinny go oglądać ... .

ocenił(a) film na 1
sylwus11113

"Fakt autentyczny"? Ciekawe sformułowanie....

Choć jak już ma istnieć stwierdzenie "fakt nieautentyczny", to tylko i wyłącznie w odniesieniu do tego, jakże obiektywnego dokumentu :).

Kalolalo

Nie jestem , pewny czytałem coś że ona niby jest św to prawda ?

bakari1

Też to słyszałam, lecz myśle, że kazda dusza, która poszła do nieba jest swięta :) pozdrawiam

Kalolalo

Tak. Jest to dokument na faktach autentycznych, czyli jesli ktoś nie rozumie : to zdarzenie się wydarzyło :)

ocenił(a) film na 1
sylwus11113

Nie ma czegoś takiego jak "Fakt autentyczny" :D. Stwierdzenie równie poprawne, jak "cofać się do tyłu" :D.

Kalolalo

Oglądał ktoś ,taśmę z Egzorcyzmów , więc powinien wiedzieć co ta osoba mówiła , przynajmniej co było nagrane na tej taśmie . Ja czytałem że ona po dłuższych cierpieniach , już nie miała sił znosić , bólu więc sama zgodziła się na "Egzorcyzmy" . Więc nie rozumiem tych II kapłanów zostało oskarżonych o nieumyślne spowodowanie śmierci ? .

bakari1

Jak wczoraj oglądałem znaczy raczej słuchałem tej taśmy na Youtube , to napisy to był taki moment że ten dziwny głos co się z niej wydobywał mówił coś że ona chce żeby podać jej truciznę czy jakoś tak ?

bakari1

Tez tego nie rozumiem, żal mi tych kapłanów :(

Kalolalo

Oj hyhy sorki, chciałam napisać DOKUMENT na faktach autentycznych :D haha , ale myslę , ze rozumiesz sens zdania :)

sylwus11113

Rozumiem :D , ja tego zbytnio nie rozumie , w tym filmie "Emilly Rose" (dosyć fajny :D) . Ale tyle o tych chorobach było że nie rozumiałem , psychozy ,padaczki , itp. Ale film bardzo fajny , oczywiście pierwszy raz go oglądałem więc wydawał mi się
fajny .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones