PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=444345}

Egzorcyzmy Dorothy Mills

Dorothy Mills
5,5 17 572
oceny
5,5 10 1 17572
5,7 3
oceny krytyków
Egzorcyzmy Dorothy Mills
powrót do forum filmu Egzorcyzmy Dorothy Mills

Z wszystkich filmów dot. tematyki egzorcyzmów.
Peace. 1/10

ocenił(a) film na 7
_kate_

a co ten film ma wspólnego z egzorcyzmami, no może prócz wybornego tytułu?

użytkownik usunięty
CountryGirl

To, że Dorothy była medium a co za tym idzie "opętana/nawiedzona".

ocenił(a) film na 7

"W Kościele katolickim egzorcyzmem nazywany jest obrzęd liturgiczny mający na celu usunięcie bezpośredniego wpływu szatana na osobę, ewentualnie (rzadziej) zwierzę, miejsce lub przedmiot w formie opętania, dręczenia lub zniewolenia."

Nie zauważyłam aby ktokolwiek przeprowadzał ten obrzęd na Dorothy - Pani lekarka ją badała, a ksiądź wykorzystywał jako medium - żadnej z tych czynnosci nie można nazwać egzorcyzmem.

użytkownik usunięty
CountryGirl

Masz rację (zwracam honor) i szkoda, że na koniec nie było egzorcyzmu -_-

ocenił(a) film na 3
_kate_

Tylko zmarnowałam czas oglądając ten film :/. okropnie słaby

ocenił(a) film na 1
_kate_

Również dałam 1, nie wyobrażam sobie innej oceny dla tego filmu.

ocenił(a) film na 5
LegallyBrunettee

no tak, bo pewnie wszystko było skandalicznie złe- gra wszystkich aktorów, scenariusz, montaż, scenografia, charakteryzacja, muzyka itd
mimo to, nadal naiwnie wierzę, że ludzie w końcu nauczą się oceniać film na podstawie wszystkich elementów, a nie na zasadzie " e tam takie g****, dam 1"

ocenił(a) film na 9
_kate_

Bo genialne polaczki dodały słowo "egzorcyzmy" nabierając ludzi, którzy podjarali się po "Egzorcyzmach Emily Rose", który to okazał się sukcesem. Niestety ten zabieg zniszczył spojrzenie wielu 'wiernych egzorcyzmowiczów' na ten film bo zwabiło ich te nieszczęsne słowo... a egzorcyzmów w filmie ni widu ni słychu. Dla mnie film jest świetny, fajnie zagrany, z dobrym klimatem. I tyle.

ocenił(a) film na 7
whore

zgadzam sie w 100%

ocenił(a) film na 2
_kate_

Odpychający słabością - od tematu po realizację. Ale(!) dodatkową gwiazdkę -bez wyrzutów sumienia - można podarować za główną bohaterkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones