PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=860055}

Egzorcyzmy siostry Ann

Prey for the Devil
5,3 7 256
ocen
5,3 10 1 7256
Egzorcyzmy siostry Ann
powrót do forum filmu Egzorcyzmy siostry Ann

Wiamy że nasz papież odprawiał egzorcyzmy więc może niech zrobią o tym horror.

Koneser_Kielce

Może coś na temat filmu, a nie pisanie głupot?

Jarzemski

pewno jakiś nawiedzony lewar, daj se spokój ;)

maximus_

Nie zrozumiałeś mnie wcale nie bronię Papieża, bo mi to osobiście wisi kim był co robił. Recenzje są od recenzji, nie od pisania co ktoś chciałby…

Jarzemski

mi tez wisi bo nie zyje od dekady czy więcej

Jarzemski

Jan Paweł II i Ronald Reagan byli głównymi architektami upadku zbrodniczej komuny, więc należy im się za to wdzięczność, pamięć i szacunek. Gorbaczow był tylko sprzedajnym komuchem.

theodorebagwell3

Po pierwsze gdyby nie Gorbaczow to tak byś zobaczył upadek komuny jak świnia niebo. Po drugie nie mam zamiaru szanować kogoś kto nie szanował ofiar pedofilii w kościele i jeszcze ukrywał oraz mianował biskupów tych co ukrywali pedofilów.

Jarzemski

Oto skutki lewackiej propagandy. Naiwniacy myślą, że Gorbaczow był dobry, bo wystąpił w reklamie Pizza Hut. On chciał tylko złapać oddech i przeczekać gorszy okres. Potem wróciłby do czerwonego terroru i zbrodni. To Reagan miał jaja i nie słuchał mięczaków, którzy chcieli pokojowego współistnienia z Sowietami. Dlatego przyspieszył wyścig zbrojeń tak bardzo, że sowiecka gospodarka wykorkowała i poszła na dno. Jan Paweł II sprzeciwiał się aborcji i wybaczył zamachowcowi, który chciał go zastrzelić. Dziś wybaczyłby nawet tym, którzy szargają jego dobre imię. Trzeba mieć niezłe rozdwojenie jaźni, aby bredzić o ochronie dzieci, które chciało się uśmiercić zanim się urodziły.

theodorebagwell3

Piszę o pedofili w kościele i jak była przez lata ukrywana, nie potępiona przez Jana Pawła II, a ty wyskakujesz z aborcją, co chronił dzieci bo sprzeciwiał się aborcji, co ty człowieku pieprzysz? Mianował biskupami tych co przez lata chronili swoich kumpli pedofili, sami dopuszczając się pedofili, a Jan Paweł II widział o wszystkim, tak chronił dzieci. Widząc jak tobie wyprała mózg kościelna propaganda stwierdzam, że nie tylko aborcja ale eutanazja powinna być legalna. Osoba chroniąca, pedofila powinna być uznana za równie winnego!

theodorebagwell3

Naczelny prawak RP się znalazł!

Jarzemski

Parszywy komuch. Wam we łbach pusto od leninowskich bredni. Takie lewusy chronią pewnie dzieci poprzez zabijanie zanim się urodzą albo wysyłanie całych rodzin do łagrów co? Lewacki popaprańcu. Islamscy terroryści zajmą się takimi jak wy to jeszcze zatęsknicie za chrześcijańskim miłosierdziem. Wara wam od porządnych ludzi, którym nigdy do pięt nie dorośniecie jak torturowany biskup Baraniak, prześladowany prymas Wyszyński i odważny Wojtyła. Oni obalili waszych bezbożnych sekretarzy i czekistów.

theodorebagwell3

O i wyszło szydło z worka, chrześcijańskie miłosierdzie aż z ciebie kipi… Pozdrawiam ciebie cieplutko, nie trać swej wiry.

theodorebagwell3

P.S. Jakoś nie widzę różnicy pomiędzy tobą, a wymienianymi islamskimi terrorystami. Podać adres może chciałbyś „sprzedać mi kosę”, albo ściąć głowę?

Jarzemski

Taki lewus nie jest wart mojego czasu. Chrześcijanin ma obowiązek chronić świat i bronić bliskich, gdy barbarzyńcy i lewaccy zbrodniarze chcą zniszczyć nasze dziedzictwo. Dlatego dzielni Krzyżowcy wyruszali na krucjaty, a polscy żołnierze odpierali bolszewicki najazd w 1920 r. Jeśli takie lewusy nie dostrzegają różnicy to wypad do Iranu i Afganistanu. Islamska tolerancja nie ma sobie równych.

theodorebagwell3

Naprawdę szkoda mi ciebie, taki biedny taki naiwny. Wy potrzebujecie mieć wroga inaczej przestałbyś istnieć, twoje życie przestałoby mieć sens…

theodorebagwell3

P.S. Zapomniałeś zakończyć swojego zdania słowami inkwizycjo wróć. Taki jest twój kościół!

Jarzemski

Mój sens to Bóg. On daje mi wszystko. Mamy lepsze rzeczy do roboty niż cackanie się z lewackimi odpadami. Takie lewusy marzą tylko o przywróceniu stalinowskich łagrów, sprowadzaniu islamskich terrorystów i piłowaniu katolików. Niedoczekanie wasze.

theodorebagwell3

Nie wiem co za lewusów spotykasz na swojej drodze, obawiam się że żyjesz w wyimaginowanej rzeczywistości, a to już problem to się leczy.

Jarzemski

Lewusy już leczyli myślących inaczej niż oni w Katyniu i na Kołymie. Nie mam zamiaru wierzyć w 50 płci, resocjalizację mafiozów dzięki likwidacji kary dożywocia (najlepiej wysłać ich na Hawaje) i ratowanie planety poprzez zakaz produkcji aut spalinowych do 2035 r. (oczywiście z wyjątkiem Ferrari), chociaż jakiś "ekspert" twierdzi, że do zagłady Ziemi zostało tylko 9 lat.

theodorebagwell3

Ale ty pierd***sz jak połamany, te twoje argumenty wzięte z du*y , proponuję odrzucić TVPiS , a włączyć myślenie! Dramat!!!

Jarzemski

Leje na takich lewusów. Idź się naćpać tvn-u, a potem amfy z domowej produkcji.

theodorebagwell3

Jesteś płytka jak brodzik inteligencji, w którym pływasz.

theodorebagwell3

Człowieku, też jestem Chrześcijaninem, a tacy pełni nienawiści ludzie jak Ty są wstydem dla naszej Wspólnoty, koniem trojańskim podstawionymi przez Szatana. Usta pełne frazesów, a w sercu nienawiść. Nie wiem czy nasz śp. Święty Jan Paweł 2 potrzebuje w ogóle takich obrońców. Z Biblii mało co zrozumiałeś, a z nauk Jezusa zupełnie nic.

Modlę się za Ciebie, żeby cała ta nienawiść w końcu uszła z Ciebie, a w sercu zawitał Pokój i Miłosierdzie zamiast fałszywie pojmowanej Sprawiedliwości!

jims

Najpierw to radzę zmienić sobie tę ohydną fotkę, a potem zorganizować zbiórkę na dobre samopoczucie starych ubeków, którzy ponoć wieszają się tęsknoty za wielkimi emeryturami utuczonymi na krwi niewinnych.

theodorebagwell3

Cóż za bełkot i poplątane myśli. Przestań się karmić tą nienawiścią. ❤️

jims

Nie będzie mnie pouczał fan Lemańskiego, Frasyniuka i Lempart, którzy chcieli wpuszczać islamskich agresorów nasłanych przez Łukaszenkę i Putina.

theodorebagwell3

Modlę się za ciebie, żeby Bóg uleczył ciebie z tej potwornej choroby psychicznej jaką jest paranoja lewakomaniakalną. Niestety Zły Ciebie opętał. Mocna kumulacja.

ocenił(a) film na 3
theodorebagwell3

Pamiętam, że JPITU jeszcze zorganizował lot na księżyc i zaplanował kolonizację marsa no i zapomniałeś dodać, że był również architektem sposobów ukrywania pedofili wśród duchownych KRK.

Dist_Iler

Lot na Księżyc zorganizowali sobie naziści w 1945 r. Dlatego po wojnie nie było ani jednego w Niemczech. Komunizm pewnie upadł przez TW Bolka i jego kumpla Owsiaka. To równie logiczne jak brednie, że największymi obrońcami dzieci przed złym Kościołem są ci, którzy chcieli je przemielić i spuścić w kiblu zanim się urodziły.

ocenił(a) film na 3
theodorebagwell3

Jeśli chodzi o czasy powojenne, to zapomniałeś dodać że dzięki Kościołowi wielu zbrodniarzy uniknęło kary, bo kościółek organizował i ucieczki do Ameryki Południowej przez tzw. linię szczurów.

Dist_Iler

Założę się, że w tych ucieczkach pomagali pewnie księża wymordowani przez Niemców w obozie koncentracyjnym w Dachau, Mauthausen-Gusen i Auschwitz. Na powitanie komendant obozu zwykł mówić: ksiądz przeżyje tu miesiąc.

Koneser_Kielce

Najpierw muszą nakręcić Egzorcyzmy Jana Pawła i dopiero jak się sprzeda to wtedy niech kręcą Egzorcyzmy Jana Pawła 2

Koneser_Kielce

A może lepiej niech zrobią film o tym jak ukrywał pedofile w kościele

Remigiusz189

Oczywiście stworzyć film fabularny o tym

Koneser_Kielce

A ja czekam na Opętanie Antoniego Macierewicza!

jims

Ja na ożywienie Józka Oleksego

jims

To mogłoby być zbyt drastyczne

jims

Dziękuję za pokazanie co z was za katolik towarzyszu. Pan Antoni Macierewicz jako jedyny w swoim liceum miał odwagę odmówić udziału w haniebnym apelu komuchów potępiającym polskich biskupów za skierowanie do biskupów niemieckich listu "Przebaczamy i prosimy o przebaczenie". Potem ryzykował życie działając w KOR-ze i walcząc o niepodległość. Ale skąd mają to wiedzieć ci co od rana do nocy oglądają tylko tvn z piratem drogowym Kraśko w roli głównej.

theodorebagwell3

Kto jak kto, ale w sprawach przebaczenia nie powinieneś zabierać głosu. Pan Antoni potrzebuje pomocy, podobnie jak ty, farbowany katoliku! Opętało Was i to równo!

jims

Obelgi od wielbiciela Hołowni, który porzucił wiarę i popiera aborcję są dla mnie komplementem. A Pan Antoni walczył z komuną, gdy wymagało to odwagi, a nie obłudy.

theodorebagwell3

Ale skąd ty wiesz kogo wielbię, a kogo nie. Obrzydliwa jest twoja arogancja, ale to myślenie, że wiesz co siedzi w głowach innych poniekąd zabawne, aczkolwiek sprowadzi ciebie na manowce.

theodorebagwell3

Hahahahaha typie nie ćpaj tyle i przede wszystkim wyłącz TVPiS

Remigiusz189

Doradzam udać się na odwyk po wytrzeźwieniu i wyłączenie tvn-u, który wzorem Zbigniewa Bońka zamierza zabronić pisania prawdy na swój temat.

theodorebagwell3

nie oglądam pedałenu ani tym bardziej tvpis a tobie serio też odradzam dalsze ćpanie i oglądanie tvpis bo ostro ci już beret poryło, do kościoła też odradzałbym chodzenie bo tam również srają ci tylko do łba, jak widać masz pusty ten łeb i jesteś podatny na propagandę, także pozwalasz go sobie zapełniać ściekiem, fakt zawsze to jakiś sposób na napełnienie go jednakże chyba nie jest to zbyt mądre ani rozsądne, nie wiem czy jest dla ciebie jeszcze nadzieja no ale spróbować warto

Remigiusz189

Wolę być w Kościele razem z męczennikami zamordowanymi przez bezbożnych komuchów w łagrach i bezbożnych nazioli w obozach koncentracyjnych niż poza Kościołem razem z tymi zbrodniarzami.

theodorebagwell3

Kurła widzę że dalej ćpiesz, odkleja ci się nie chudo, właśnie takie są skutki lasowania dekla przez kościół

theodorebagwell3

Kurła widzę że dalej ćpiesz, odkleja ci się nie chudo, właśnie takie są skutki lasowania dekla przez kościół

Remigiusz189

Jestem z tego dumny. A ty kmiocie żyj sobie dalej marzeniami o karierze strażnika łagru albo czekisty. Łagiernicy mogą zaświadczyć jak cudowny świat bez religii stworzyli.

theodorebagwell3

No i widzisz jakiś ty głupi? Jak bardzo kościół spaprał ci łepetynę? Nie widzisz ale my już tak, jesteś takim kretynem że ręce opadają i czasu na ciebie szkoda, idź się pomódl o rozum i przy okazji wypnij księdzu może ci ulży 

Remigiusz189

Pogawędka z tępym chamem to był jednak zły pomysł. Mogłem poświęcić czas na bardziej pasjonujące i ciekawsze zajęcia, np. grę w bierki. Żegnam bez smutku. Niech idiotyzm zostanie z tobą na wieki, bo fajna z was para.

theodorebagwell3

Dokładnie tępy chamie, szkoda na ciebie mojego czasu, leć się modlić o rozum i opi**dol księdzu kapelucha, może ocalisz odbyt jakiegoś ministranta

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones