PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=860055}

Egzorcyzmy siostry Ann

Prey for the Devil
5,3 7 256
ocen
5,3 10 1 7256
Egzorcyzmy siostry Ann
powrót do forum filmu Egzorcyzmy siostry Ann
ocenił(a) film na 3
Seb6_ghostface

PS. Jednak się nie udało. Dlaczego? Bo to zżynka z innych horrorów o tej tematyce, tyle że zamiast księdza jest zakonnica. Głupi, nielogiczny, jumpscares do dupy, a finał coś nie pyknął.

ocenił(a) film na 4
Seb6_ghostface

Logiki w filmach z tej tematyki bym nie szukał, ale zgodzić się trzeba - nie pyknął.

użytkownik usunięty
Seb6_ghostface

a zaraz sobie obejrzę, jednak już mam "polewkę" z polskiego tłumaczenia....wszystkie takie horrory muszą mięć nazwę typu "egzorcyzmy :wpisz imię postaci z filmu:"

użytkownik usunięty
Seb6_ghostface

no niestety plakat trochę rozwój fabuły sprzedaje.. film może nie jest nadzwyczajny i wyjątkowy, jednak na poziomie. Taki dobry klasy B. Aktorsko jest w porządku, dość typowe "straszajki", parę rozwiązań takich nagłych (np.historia z jak miała 15 lat i jej połączenie). Jednak nie uważam by ten film zasługiwał na aż 1.  Oczywiscie masz prawo do wlasnej oceny i możesz wystawiać 1, tylko moim zdaniem nie jest to fair. Naprawdę nie jest tak zły, na obejrzenie na jeden raz jeżeli ktoś lubi filmy o egzorcyzmach. Jest na średnim poziomie, ale w tej kategorii jest dobrze wykonany. W zależności od gustów można zrozumieć między 3-6, ale 1 to ja osobiście bym dawała samym "chłamom". Np "zombie ass: toilet of the dead" czy beaver zombie

ocenił(a) film na 3

No jak już wspomniałem- fabularnie leży, technicznie raz jest "zwyczajnie" a raz kiepsko, kamerze zdarza się trząść, opętania wyglądają bardzo oklepanie, a scena, jak Natalie wspina się po ścianie... no lałem z tego. Tak jak lałem, kiedy pokazała Annie swój rysunek... no no, rośnie artystka. Finał jest tak bzdurny i fatalny że to szok, ostatnia scena doklejona by dokleić, i jeszcze te białe i czarne oczy. I jumpscare na koniec. Za to 1, ale z plusem, bo muzyczka całkiem fajna. Oczekiwałem filmu słabego, ale i tak mnie zawiódł, choć to akurat jeden z tych filmów, które mi się nie podobały, ale w pełni rozumiem, jak ktoś je doceni.

użytkownik usunięty
Seb6_ghostface

No koniec filmu był tandetny, wymuszony

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones