PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459796}

Ekipa. The Crew

The Crew
6,4 1 194
oceny
6,4 10 1 1194
Ekipa. The Crew
powrót do forum filmu Ekipa. The Crew

Witam,
Normalnie nie komentuje filmów ale jak zobaczyłem ten shit i potem że ma ocenę 7 na 10 i wszyscy piszą jaki super jest "że dobre kino gangsterskie", to nie mogłem się powstrzymać.

Zacznijmy od tego że film leci prawie 2 godziny i ci "gangsterzy" robią napad na jedną ciężarówkę z playstation ta scena trwa około 3 minuty z całych 2 godzin filmu, niema tu żadnych planów napadu itp bo wiedzą gdzie ciężarówka będzie jechać, ino zmieniają trasę żeby inni "gangsterzy" nie zwinęli im towaru i to wszystko, cały film można było zrobić w 4 minutowej reklamie filmu. Pomiędzy napadem na ciężarówkę można zobaczyć: "gangstera" lubiącego dawać srać sobie na twarz przez grubą babe, następnego który lubi gdy drugi kolo mu obciąga, sąsiadkę żony "gangstera" która robi jej palcówe. Reszta filmu to same nudy nic się ciekawego nie dzieje można usnąć, nie wiem chyba ci którzy piszą że dobre kino akcji i że nie idzie się przy nim nudzić chyba nie patrzeli na ten sam film. Myślałem że film będzie fajny bo oceny były niezłe i komentarze ale się zawiodłem, jak bym wiedział że to taki shit to bym wolał patrzeć na "Hela w opałach" niż na to.

Jeszcze te ich kierownice po prawej stronie, spotkania na peronie i ubrania jak bezrobotni i co chwile te ich fook hehehe nieźle sie ubawiłem. Kurde to ja muszę uważać, bo u mnie na osiedlu pod monopolowym jest pełno takich "gangsterów" jak oni.

Podsumowanie jeżeli lubisz filmy "gangsterskie" gdzie nic się ciekawego nie dzieje przez prawie 2 godziny i gdzie "gangsterzy" dają sobie srać na twarz przez grube baby i lubiących obciąganie przez facetów to gratuluje ten film jest dla ciebie i możesz go zobaczyć.

Dodaje go do mojej listy TOP 10 SHIT MOVIES:
1. Mroczna plaża
2. The Crew

LordRaven_2

jacy tam wszyscy. w prawdzie wszyscy mowia ze swietny film ale tylko trzech tych wszystkich jest

i to nie gangsterskie kino akcji tylko komedia bo sie ubawiles a do tego to nie byl film o napadzie tylko "gangsterach"

użytkownik usunięty
LordRaven_2

jeśli to taki sam shit jak "mroczna plaża" (bo akurat zapamiętałem, że miał niezłe recenzje, a był żenujący...) to już na pewno nie oglądnę! dzięki za ostrzeżenie :)

ocenił(a) film na 8
LordRaven_2

mam wrażenie, że LordRaven_ 2 źle rozumie filmy 'gangsterskie' - pomyliło mu się troche z filmem akcji. przypomnę zatem za wikipedią dość lakoniczną jego definicję "Film gangsterski - to film pokazujący najczęściej porachunki gangów i nie tylko. Może opowiadać historię rodziny mafijnej oraz inne wątki. " a teraz trudne zadanie dla LordRaven_ 2: czy filmy gangsterskie muszą zawierać napady na cięzarówki lub strzelaninę??? dobrze się zastanów, nim odpowiesz! :D
szkoda, że przez głupote i niezrozumienie niektorych ten film ma tak dość niskie noty - ja zdecydowanie polecam (daje 8/10) i czekam na Wasze komentarze!

Cretinos

Panie "Cretinos Przypomnę Za Wikipedią", "film akcji" a "akcja w filmie", to dwa różne pojęcia. Oczywiście "The Crew" nie jest "filmem akcji", ale to nie przeszkadza mu w niczym, żeby mieć "ciekawą akcję". Niestety akcja w "The Crew" jest po prostu słaba a film nudny. Taki (tu wszyscy lubią to słowo) gangsterski "Layer Cake" miażdży "The Crew" jak walec drogowy* żuczka gnojaka**...
Absolutnie nie polecam 2/10

* http://pl.wikipedia.org/wiki/Walec_(maszyna)
** http://pl.wikipedia.org/wiki/Żuk_gnojarz

ocenił(a) film na 8
LordRaven_2

film rozkręca się powoli .. a gangsterów masz pod monopolowym u siebie.. :) zapewne tez mają po 100 tys. poundów.. zgarnij ich i zróbcie skok!! ;)

LordRaven_2

witam!
nie kumasz, nie chodzi o sam skok jako o skok ,więc nie poświęcono mu wiele czasu (3 min w zupełności wystarczy), bardziej chodzi w tym filmie o relacje pomiędzy gangami, a w szczególności pomiędzy nimi samymi. lojalność, zaufanie, oddanie, szacunek, przemoc i te inne gangsterskie duperele. właśnie dlatego nie przepadam za filmami o tej tematyce, ale ten nawet, nawet, nie zgorszy. 6/10

jedyne co mi przeszkadzało to ten liverpoolsko-manchesterski akcent xD normalnie słuchać się ich nie da...

a tak poza tym, co komu przeszkadza kierownica po prawej stronie....
ubrani jak bezrobotni- no cóż, tak się ubiera połowa anglików, dajcie mi dres i jestem w niebie... xD
czyli polscy "gangsterzy" nie przeklinają... a to ciekawe

pozdrawiam!

LordRaven_2

Film jest niezly calkiem calkiem troszke mu brakuje ale i tak warto zobaczyc chyba ze ktos woli kino transporter 3 - jego sprawa jego glowa jego mozg a wlasciwie brak. Ludzie mysla ze gangsta to gangsta ale prawda jest taka ze wlasnie w podobny sposob dziala to na calym swiecie grupka ludzi najczesciej niezbyt rozgarnietych i ktos kto im przewodzi i ma troche wiecej oleju w glowie, zwykli ludzie zwykle problemy i relacje miedzy nimi - wiem ze pan wyzej sadzi ze gangster ma uzi i strzela sie z policja na kazdym kroku wszedzie jest jak w policjantach z jajami poscigi w ferari etc. Ale nie wystarczy spojrzec na wiezienia kto w nich siedzi normali ludzie. A co do filmu jest swietny naprawde dobry ma w sobie cos co sprawia ze chce sie go zobaczyc do konca jest troszke niedorobiony ale coz, i tak warto go zobaczyc jest taki jaki mial byc i jest dobry. I wreszcie zrozumcie bycie gangsterem nie oznacza miliona ci...ek i kasy to zajecie jak kazde inne normalna profesja tylko za blad nie wyzuca cie z pracy a zamkna :) Polecam 6 na 10

Ogmios

"A co do filmu jest swietny naprawde dobry ma w sobie cos co sprawia ze chce sie go zobaczyc do konca"
po czym: "jest troszke niedorobiony ale coz" a później: "Polecam 6 na 10"... LMFAO Powinieneś pisać recenzje na FilmWebie...

A na marginesie, "The Crew" ma dokładnie tyle samo wspólnego z dobrym filmem o gangsterach co "Transporter 3".

LEERY

noooooo drive jest o niebo lepszym filmem .... można by go nawet porównać do zaspokojenia kobiety oralnie a normalnym fizycznym stosunkiem ......... taaaa satysfakcja gwarantowana i w taki własnie sposób drive ma 9 na 10 ... no coment ... a jaki film "na marginesie" ma coś wspólnego z dobrym filmem o złych chłopcach z ciemnej ulicy ...

Ogmios

Po pierwsze. Poprawnie pisze się "no comment"
Po drugie. Mógłbyś wyjaśnić co w tym wątku "Drive" ma do "The Crew"?
Po trzecie. "można by go nawet porównać do zaspokojenia kobiety oralnie a normalnym fizycznym stosunkiem". To kolejne Twoje zdanie, które nie ma gramatycznie sensu.
Po czwarte. Pomyłka, to zdanie nie ma żadnego sensu.
Po piąte. Odpowiedź brzmi: Moim zdaniem "Layer Cake".
Po szóste. O ile to, na marginesie, było pytanie.
Po siódme. Z tym pisaniem recenzji to był żart. Nie bierz tego na poważnie :|

LEERY

... po ósme ... absolutne 0 poczucia humoru..

Ogmios

Racja, zapomniałem o tym napisać.
...po dziewiąte... powinieneś... używać... w... swoich... ... ...postach... jeszcze... więcej...
...
...wielokropka...

LordRaven_2

dzięki za ostrzeżenie zaoszczędzę 1,5 h :)

ocenił(a) film na 10
LordRaven_2

To jest film dla ferajny a nie dla ciotowatych. Powinieneś się skupić na filmach o gejach, które wśród takich krytyków jak ty wciąż wywołują wiele emocji.

ocenił(a) film na 2
creativemagazine_pl

Z Pruszkowa czy z Wołomina?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones