PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459796}

Ekipa. The Crew

The Crew
6,4 1 194
oceny
6,4 10 1 1194
Ekipa. The Crew
powrót do forum filmu Ekipa. The Crew

Za mocny

ocenił(a) film na 6

Za krwawy, za chaotyczny, za wrzaskliwy. Zdecydowanie nie dla mnie. Ogólnie 6/10, a mogłoby
być duuużo więcej.

ocenił(a) film na 8
ptosiek

Jakby był mniej krwawy, chaotyczny i wrzaskliwy? Przecież to film o mafii, ćpunach i ulicach

ocenił(a) film na 6
Sanos

Chodzi o sposób narracji. To samo można pokazać na kilka sposobów - liczy się ogląd narratora, jego odbiór i przekaz dla nas.
Tutaj nie było przerwy. Ogień seryjny, bez zmiany przegrzanej lufy. O to mi chodzi. Nie byłem zdziwiony, że chłopaki nie są
ze szkółki niedzielnej. Zabrakło postaci takich troszkę z dystansem do sytuacji. Scenariusz był ok. Wszyscy darli mordy.

ocenił(a) film na 8
ptosiek

Śmiem twierdzić, że w takich sytuacjach trudno o osobę z dystansem. Bo osoby z dystansem, stamtąd odchodzą, a kto odchodzi tego nie ma. Nie wpada na niedzielne doradztwo z dystansu. Cytując klasyka: Tu wale chodzi o życie. Dla mnie to np. zaleta jak to ująłeś, ogień seryjny bez zmiany przegrzanej lufy, duży realizm daję to temu tytułowi, jak dobór aktorów np

ocenił(a) film na 6
Sanos

OK, masz rację, ale mnie wymęczył za bardzo. Nie potrafiłem wejść w nurt filmu, cały czas "wypadałem"
a nie lubię w kinie sensacyjnym takiego oglądu, że co chwila zdaję sobie sprawę że to tylko film.
Myślę że wiesz o co mi chodzi... ?

ocenił(a) film na 8
ptosiek

No właśnie chyba nie :) Wypadałeś z tego filmu bo był zintensyfikowany i bardzo realistyczny?

ocenił(a) film na 6
Sanos

Nichoya, nie chcesz mnie zrozumieć. Realizm nie musi powodować że jesteś utrzymany w stanie uwagi, uczestnictwa.
Uczestniczysz gdy poddasz się fali narracji, wtedy uwierzysz nawet w bzykające się różowe jednorożce, w tygrysa w szalupie i w to że moja teściowa jest fajna.
Przesyt intensywnych doznań może powodować wyłącznie się bezpiecznika.

ptosiek

osobiscie zniesmaczyla mnie scena gejowska:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones