PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=306287}
7,7 9 022
oceny
7,7 10 1 9022
Ekspres bohater futbolu
powrót do forum filmu Ekspres - bohater futbolu

"Siła spokoju"; "Gang z boiska"; "Droga sławy"; "Annapolis"; "Trener"; "Po prostu walcz"; "The blind side"; "Huragan"; "Radio"; "Hurricane season"; "Tytani"; "Męski sport"; "He got game"; "Above the ring" ...oj jest tego naprawdę trochę

ocenił(a) film na 6
Julilla_2

A najlepszy z nich, którego nie wymieniłaś to "Najwspanialsza gra w dziejach".
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Julilla_2

Ja polecam "Światła Stadionów"

Julilla_2

męska gra - tez o futbolu, ale naprawde swietny i wedlug mnie najlepszy :P

ocenił(a) film na 8
evolution700

Męska gra - rewelacja, warto zobaczyć ten film. Kiedyś widziałem dramat sportowy o koszykówce, główny bohater maił ksywę kozioł (niesamowity wyskok i talent - niestety zmarnowany) , proszę o pomocy z tytułem tego filmu.

barman07

http://www.filmweb.pl/film/Rebound+The+Legend+of+Earl+%27The+Goat%27+Manigault-1 996-40072

ocenił(a) film na 8
Jimu

WIELKIE DZIĘKI Jimu !!!

Julilla_2

to ja dodam "Invincible", "Miricle", "Youngblood", "Replacements", "Secretariat", "Seabiscuit", "Basketball Diaries"
ale ten film "Ekspres" to nudny, nudny, nudny film zwyczajna nędza, że ma 8 to już mnie na tym portalu nie dziwi według mnie nawet 5 nie powinien mieć

markin

i polecam też "Touchback" bardzo ciekawy film :D

markin

"A League of Their Own" też lepszy

ocenił(a) film na 10
markin

Nie znasz sie

MatiNalbor

bynajmniej

Julilla_2

nie wymienione, a moim zdaniem godne uwagi:
Moneyball (2011), Forever Strong (2008), Ali (2001), Goon (2011), Pride (2007)
oraz klasyki :)
Biali nie potrafią skakać (1992) i Potężne kaczory (1996)

Julilla_2

Oprócz tych, które wymieniliście myślę, że śmiało można polecić także: Wojownik (2007) - historia polskiego kickboksera Marka Piotrowskiego, Piłkarski poker (1988) - wiem, że komedia ale jakże do niedawna realistyczna, Radio (2003), Człowiek ringu (2005), Za wszelką cenę (2004), Huragan (1999), Tytani (2000), Miłość i koszykówka (2000), Rocky - ale chyba tylko pierwsze 3 części godne obejrzenia.

ocenił(a) film na 7
Julilla_2

42 - bardzo podobny

ocenił(a) film na 10
Julilla_2

Polecam takze ,, Przyjaciele z boiska,, kiedys widzialem na hbo super film ciezko sie do niego dorwac.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones