PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95749}

Ekspres polarny

The Polar Express
6,6 79 582
oceny
6,6 10 1 79582
6,1 12
ocen krytyków
Ekspres polarny
powrót do forum filmu Ekspres polarny

Klimat, kreska i cała reszta bardzo podobna !!

użytkownik usunięty
McSpawn

chociarz ogólnie przygodówek nie lubie to syberia jest genialna
syberia 2 troche straciła klimatu ale cała historia jest niesamowita
to jak film w zwolnionym tępnie aby sie można było na szczegóły napatrzyć i podziwiać jak w książce
POLECAM tą gre

O tak, gra jest niesamowita, czasami sobie myślę, że nawet można by się pokusić o napisanie książki z tą historią lub zrobienie filmu, wiadomo - z uwzględnieniem pewnych poprawek.Co o tym myślicie? :)

ocenił(a) film na 9
fiolek155

Gra była świetna i chętnie zobaczyłbym film (czemu ciągle ekranizują gry akcji?). Ale porównanie do Expresu Polarnego jest trochę bez sensu. Rozumiem, że na biegunie jest zimno, ale klimatem, przesłaniem i postaciami mi gry nie przypomina. Co najwyżej, że główna postać podróżuje pociągiem (inny wygląd, działanie i przystanki :P).

ocenił(a) film na 7
McSpawn

taaaaa, zacna gra. Beneit Sokal mógłby niejeden film animowany zrobić i byłby to film (przynajmniej wizualnie) genialny. :)

McSpawn

syberia - super, filmu już za bardzo nie pamiętam, mam zamiar odświeżyć sobie, ciekawe spostrzeżenie, zwrócę na to uwagę...

McSpawn

Nie bardzo. Filmu nie widziałam, ale klimatu Syberii raczej w tym nie czuć. Benoit Sokal powinien zrobić w końcu jakiś film,
bo gra była świetna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones