PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95749}

Ekspres polarny

The Polar Express
6,6 79 582
oceny
6,6 10 1 79582
6,1 12
ocen krytyków
Ekspres polarny
powrót do forum filmu Ekspres polarny
ocenił(a) film na 8
Elektryk

hahah z pewnością był moją ulubioną postacią w tym filmie ;)
Dodał "ekspresowi" wiele dobrego w moich oczach. Cieszy mnie że do końca nie dowiedzieliśmy się kim był, i co robił w pociągu (a raczej na nim). Pojawia się w kilku miejscach, niczego nie wyjaśniając, później Konduktor też o nim wspomina... Dodaje magii temu pociągowi ;) tak jak duchy z obrazów w Hogwarcie. no. może odgrywa większą rolę niż one...

film w pewnym sensie mnie oczarował. zwłaszcza pierwsza część - podróż na biegun bardzo mnie zafascynowała! wspaniale bajkowa rzecz! Z pewnością do niego wrócę.

ocenił(a) film na 9
semako

To jest druga część?

Elektryk

zadaje sobie to samo pytanie... a tak nawiasem to czy mi się zdawało czy ten duch naprawdę robił herbatę ze swoich skarpetek? a może mi się bajki pomyliły?

ocenił(a) film na 8
Elektryk

W dodatkach na DVD jest wycięta scena, w której jest wyjaśnione, że to był włóczęga, który chciał na gapę przejechać się pociągiem jednak spadł z dachu gdy pociąg wjeżdżał do tunelu. Dlatego też pierwszy raz duch znika dokładnie w tym momencie. Maszyniści tłumaczą, że od tego czasu duch włóczęgi nawiedza pociąg każdego roku w noc wigilijną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones