PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480913}

Ekstrakt

Extract
5,5 6 738
ocen
5,5 10 1 6738
5,3 3
oceny krytyków
Ekstrakt
powrót do forum filmu Ekstrakt

Komedia? Quasi-kryminałek? Obyczajówka? Film o głupich robolach i upierdliwych sąsiadach?
Wszystkiego po trochu - takie coś nieokreślone gatunkowo. Ale obejrzeć się da.

ocenił(a) film na 6
Film_Polski

Prawda, taki misz-masz ale z rewelacyjnym sąsiadem i niemniej rewelacyjnym zakończeniem jego rozmowy z Cindy - 6/10 !!!

ocenił(a) film na 5
Szpila_1308

W filmie wykreowano wiele oryginalnych postaci, których wątki nie zostały odpowiednio zakończone (Affleck, ten wkurzający sąsiad, Kunis). W ogóle według mnie film bardzo zabawny, tyle że wszystko dzieje się bez ładu i zakończenie też jest bez sensu.

ocenił(a) film na 6
Film_Polski

Całkiem niezły i chyba już kiedyś go widziałem, więc z tego powodu niejako po części i z powodu, że obok już spała "zła kobieta", hahaha, a także z lenistwa nie chciało mi się odpalać słuchawek, to ten film obejrzałem sobie jako… niemy :)
Coś mi tam migało, coś się działo, nawet całkiem miło się ogląda nie wiedząc tak właściwie o co w filmie chodzi, hehe. Oczywiście nie krzyczcie na mnie, kiedyś jak nic obejrzę go znowu, tym razem obiecuję, że z dźwiękiem! :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones