PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480913}

Ekstrakt

Extract
5,5 6 742
oceny
5,5 10 1 6742
5,3 3
oceny krytyków
Ekstrakt
powrót do forum filmu Ekstrakt

Inteligentna, zabawna - nie kolejne glupawe malo smieszne pseudo komedie ... POLECAM 9/10 !!! Nie znalem glownego aktora ale zrobil na mnie bardzo pozytywne wrazenie. Mam nadzieje ze zajdzie daleko :)

ocenił(a) film na 7
Bodzio_17

Popieram. Może ni 9 na 10, ale śmiało 7/10 za w miarę inteligentny humor, którego niestety w 90% współczesnych komedii brak. Śmiało można oglądać.

Bodzio_17

Dokladnie :) Swietna komedia, usmialam sie na niej i z czystym sumieniem moge polecic ten film :) Oby bylo wiecej takich.

ocenił(a) film na 8
Bodzio_17

Właśnie wróciłem z kina i uważam, że komedia jest całkiem niezła. Jest całkiem sporo zabawnych tekstów i scen. Film chwilami może jest nieco naciągany ale generalnie nie jest to kolejna bezmyślna komedia.

odnośnie głównego aktora - Jason Bateman już nie jest żadnym debiutantem :) - grał przecież w wielu filmach :) m.in w: Hancocku, Couples Retreat, Kingdom, Juno, Forgetting Sarah Marshall, Break Up

Polecam

Bodzio_17

A co sądzicie o scenie z długim czerwonym pojemnikiem szklanym o podłużnym kształcie? Mnie osobiście ta scena rozwaliła, ta jego twarz, coś pięknego.

ocenił(a) film na 7
Sey

jaki pojemnik? powiedz cos wiecej o tej scenie.

mnie rowniez podobal sie film;) pozdrawiam i polecam

astok0

Sam opis pojemnika powinien ci się skojarzyć. Chodzi o bongo, zabójcze, jego twarz, po prostu łzy mi ciekły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones