PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619256}

Elena

6,9 7 515
ocen
6,9 10 1 7515
7,4 14
ocen krytyków
Elena
powrót do forum filmu Elena

Jestem zdziwiony tymi opiniami bo to film doskonały.
Nie lubię kina rosyjskiego ponieważ trąci "naleciałościami" które mnie zniechęcają natomiast w
tym przypadku wyrażam słowa najwyższego uznania. Znakomity scenariusz, dialogi, montaż no i
oczywiście reżyseria !!!!!!!! To Kino dla dojżałych.

pawlak_fw

Dojrzałych :) Ciekawe kino. Choć moim zdaniem nie powinna była pomagać synowi tylko kopnąć go w dupę!

ocenił(a) film na 7
rybainna

Zdecydowanie popieram.

ocenił(a) film na 7
rybainna

się zastanawiam.. i nie mam pojęcia jakie wybrałabym rozwiązanie. wybór... nadszedłby sam.. pod wpływem impulsu. trudny temat. Dobre kino ! :)

ocenił(a) film na 8
Mironiega

W sensie zastanawiasz się, czy pomóc synowi, czy uśmiercić męża?

ocenił(a) film na 10
pawlak_fw

Mi rownież film bardzo sie spodobal. Szkoda , ze jest coraz mniej takich filmow przedstawiajacych samo zycie....

ocenił(a) film na 9
pawlak_fw

Dla mnie również film doskonały z tym, że on nie jest o decyzji Eleny ani o jej nieudolnym synu. Ten film zadaje pytanie czy większą patologią jest nie pracować, być zatopionym w depresyjnym marazmie, robić dzieci i żyć z pieniędzy od matki czy może jednak większą patologią jest wyznawać etos pracy, rzucać na prawo i lewo etyką i zasadami a samemu kupować sobie żonę za pieniądze bo nie z miłości, czułości czy przywiązania którą traktuje się jak służącą. Do tego mieć negatywne relacje z własną córką. Kto tu jest gorszy? W moim osobistym odczuciu zawsze gorsza jest obłuda od nieudolności czy nawet lenistwa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones