PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812803}

Eli

5,3 19 175
ocen
5,3 10 1 19175
Eli
powrót do forum filmu Eli

Film zapowiadał się naprawdę rewelacyjnie. Fajny klimat, ciekawa historia i tajemnica, którą chcę się poznać. Im dalej w film tym było coraz lepiej, aż nie mogłem się doczekać, żeby zobaczyć co twórcy pokażą na koniec, jak rozwiążą całą tę sprawę... I zakończenie to jakieś totalne nieporozumienie. Miałem wrażenie, jakby nikomu za bardzo na nim nie zależało, jakby nie było pomysłu, więc wymyślili coś tak debilnego i uznali, że będzie super. Nie było. To jest straszne w jaki sposób to się skończyło, aż trudno było mi w to uwierzyć. Chciałem dać ocenę 9/10, ale po tym kretyńskim zakończeniu rodem z filmu dla nastolatek, obniżam ocenę do 4/10. Ten, kto to zakończenie wymyślił, powinienem dostać solidnego kopa w mosznę, ale takiego porządnego, żeby nigdy więcej nie zepsuł już żadnego filmu.

ocenił(a) film na 1
dovio

Mam identyczne odczucia. Czekałam z zapartym tchem na finał, a potem się okazało, że żadnego finału nie będzie. Dobrze przynajmniej, że popijałam sobie piwko - lepiej to wszystko zniosłam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones