PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=753207}

Eliminatorzy

Eliminators
5,7 1 761
ocen
5,7 10 1 1761
Eliminatorzy
powrót do forum filmu Eliminatorzy
ocenił(a) film na 3

3/10 to uczciwa ocena, ale może nieco na wyrost - dociągniecie az do 3 być może za na scenę początkową, na któej można zakończyc oglądanie, bo potem jest coraz gorzej. Ale gdyby ktoś, o kogo czas się troszczę, zapytał mnie czy polecam mu ten ten film do obejrzenia, to moja odpowiedź brzmiałaby oczywiście "nie".

adimem

Ja tam może,ale to może podciągnę do 4/10,bo przy HARD TARGET 2(dałem 3/10) to ten film dało się obejrzeć,bo podpięcie się taką żenadą pod klasyka z JCVD to było straszne...

ocenił(a) film na 7

kto kopie van damów?

ocenił(a) film na 7

Pytanie po co ten film oglądaliście? Wiadomo jest że jak w filmie gra aktor który zajmuje się, lub zajmował wyczynowym uprawianiem sportów walki to będzie to akcyjniak z nawalankami, a nie kino moralnego niepokoju.

frycek49

ci malkontenci tego nie rozumia, a poza tym Van damme (niczego mu nie ujmujac) byl karateka bez zadnych wiekszych osiagniec, wykreowanym w tamtym czasie na potrzeby filmu, a Adkins to karateka z prawdziwego zdarzenia, gdzie w realu van damme nie mial by z nim najmniejszych szans, oczywiscie nie mam nic do van damma bardzo go lubie i szanuje za to co wniósł do kina kpanego

floster79

chłopie co ty klepiesz za brednie,interesowałes sie chociaz dorobkiem medalowym Van Damme bo widze ze nie, czarny pas w shotokan ,mistrz europy,kilkadziesiąt wygranych walk w kick boxingu,to nie jest wspolczesny aktor ktory ze sztukami walki nie ma nic wspolnego jak czesto bywa a gosc który sporo potrafi wiec nie wiem po co to głupie porównanie

VIOLATOR1974

Tak masz rację, ale Scott też wcale nie jest gorszy może nie ma tylu tytułów ale posiada wiedze o sztukach walki nawet chyba większą od Van Damme, do tego posiada papiery kaskadera co daję mu otwartą furtkę do dublowania aktorów. Do tego azjaci potrafili go docenić w Wolf Warrior.

Innymi słowy Scott na dzień dzisiejszy lepiej prezentuje się jako aktor niż Van Damme w latach swojej sławy, był właśnie wykreowany dzięki Hollywoodu, które go nieźle przeżuło i wypluło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones