PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=837677}
6,5 1 281
ocen
6,5 10 1 1281
Embattled
powrót do forum filmu Embattled

Czy ja wiem

ocenił(a) film na 6

No, nie wiem, ogólnie bardzo lubię Stevena Dorffa, głównie z sentymentu do Deacona Frosta, uważam, że zagrał całkiem nieźle tę postać. Da się odczuć inspiracje McGregorem, nie wiem czy taki był zamiar, ale tak mi się kojarzy. Dorffa Widziałem jeszcze w kilku jakichś pierdach, ale zawsze był najjaśniejszym punktem. Tutaj również bomba, drugoplanówki także. Ogólnie aktorsko film naprawdę dobry, ale co z tego jak historia od czapy. Przez ten scenariusz ogląda się to jakoś tak dziwnie. Ojciec po 40stce walczący z Synem? Litości. Kto pisze te scenariusze? Jak zaczęło to zmierzać w tym kierunku oglądało mi się to co raz gorzej z minuty na minutę... No i walki mierne, nikt nie każe dorównywać Boyce, ale mogliby się trochę bardziej postarać skoro kręcą film o sztukach walki. Muzyka taka se. Końcówka też jakoś tak... Nie kibicowałem akurat żadnemu z nich... Także... Czy ja wiem... No nie wiem xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones