PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=730791}
5,2 882
oceny
5,2 10 1 882
4,0 3
oceny krytyków
Embers
powrót do forum filmu Embers

z których jedna jest najciekawsza, mianowicie młoda dziewczyna więziona od prawie 10 lat w budynku przyszłości, tak go można nazwać. Ojciec, który z nią mieszka, chroni ją przed światem zewnętrznym. Przyjemnie z dużą dozą ciekawości ogląda się nowinki technologiczne z jakich młoda dziewczyna korzysta. Kolejne trzy historie, pary, dziewczyny i chłopaka, których nie wiadomo co łączy, starszego mężczyzny oraz młodziutkiego chłopca nie są tak ciekawe jak powyższa. Całość bardzo ciekawie zrealizowana, świetne zdjęcia, oprawa muzyczna też bardzo charakterystyczna. Warto!

dzyniu88

Napisałeś "warto" i to z wykrzyknikiem, a oceniasz na 4? Jeszcze nie oglądałem i nie wiem, czy się brać za ten film, dlatego nie mogę komentować jego treści, sądzę że przegiąłeś nieco z sarkazmem, ale...

Pyrogenus

Pisałem o tym osobniku już raz gdzieś. Stosuje własną skalę od 1 do 5, bo mu się tak w mózgownicy zamaniło, przez co sukcesywnie zaniża oceny filmom. Jest tu kilku takich, co mają takie jakieś chore wydumki.

perun_6

To prawda, że są tu tacy "zaniżacze", sam niedawno trafiłem na takiego, co rzuca jedynkami na lewo i prawo, ale szkoda mi znaków na tego szkodnika, pozdrawiam.

Pyrogenus

Pozdrawiam!

Pyrogenus

Serio?

harkonen_mgla

Niestety tak, dzyniu88 rzeczywiście stosuje tą skalę 1-5, ale jeszcze gorsi są "binarni" - albo daje 10, albo 1. Przez te 5 lat odkąd pisałem tamten koment portal polciał ostro w dół. Wielu filmów nie ma w bazie, ludzie dodający materiały czekają w nieskończoność, ale co ja tam mogę...

Pyrogenus

Pewnie nagradzać chcą najlepsze i potępiać najgorsze.
Bo jak nowemu Matrixowi nie dać jedynki?
Dobranoc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones