PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=182252}
3,8 808
ocen
3,8 10 1 808
Emilia
powrót do forum filmu Emilia

Nie wiecie może

ocenił(a) film na 6

gdzie znaleźć ten film? Czy można gdzieś kupić? Pożyczyć? Chętnie bym obejrzał, ale po prostu nie ma jak.

ocenił(a) film na 7
emdzej

gdybys chodzil regularnie na festiwale offowe to bys pewnie trafil na ten film. Byc moze jakas TV go pusci...

ocenił(a) film na 6
Co_lump

Gdybym...

A skoro jest to kino niezależne to chyba można gdzieś go w necie znaleźć (o ile to legalne)? Jeśli ma ktoś namiary niech da, pis.

ocenił(a) film na 7
emdzej

Fakt, jest to kino offowe, ale z wyzszej polki. Dlatego nie znajdziesz go w necie. Chyba ze jakas TV pusci, to wtedy moze znajdzie sie jakis smialem co zrobi RipTv, ale takto nie masz na co czekac :P

Co_lump

To bez sensu :/ czemu niby jak nie chodze na festiwale nie mogę go zobaczyć?? A pozatym żadna telewizja komercyjna tego nie puści za chiny...no chyba że Kino Polska ale to też nie wiadomo o której godzinie i kiedy beznadzieja

ocenił(a) film na 7
Mihau2D

A skad wiesz? :] Moze np. TVP2 w konkursie kina niezaleznego w czerwcu pusci??? Albo... albo... TVP Kultura w programie KinOFFkino, albo rzeczywisice tak jak mowisz Kino Polska. W necie tego niestey nie puszcza. Czemu? Nie wiem.

ocenił(a) film na 7
emdzej

Piotrek mówił mi kiedyś, że film będzie do kupienia na DVD... no ale do tej pory w sieci w żadnym sklepie online go nie ma

ocenił(a) film na 6
Radoslavus

Dobrze by było gdyby się pojawił... Bardzo chętnie bym obejrzał.

ocenił(a) film na 7
emdzej

na DVD już chyba jednak nie wyjdzie..
ale Piotrek mówił, że Canal+ go wykupił więc za jakiś czas pewnie puszczą ;)

ocenił(a) film na 6
Radoslavus

Czyli i tak nie obejrzę... Cóż, takie życie.

ocenił(a) film na 10
emdzej

08.08.2007 Canal+ godz.00.40 :P:P:P warto go obejrzeć...

heinekenfcb89

ogladalem
i szczerze mowiac to sie zawiodlem...
pierwsze 15minut spoko a potem rozczarowanie
w kolko powielany ten sam schemat
motywy zmieniaja sie ale w gruncie rzeczy kisza sie w sosie wlasnym
takie rzezbienie w tym samym kawalku drewna tyle ze tutaj cos domaluje a tutaj cos doczepie i tak juz do konca
szkoda ze w tego typu produkcjach leci sie na patencie
niestety nic nowego nie powstalo

ocenił(a) film na 10
luzi

Ja sie nie znam na takim kinie (offowym?) i wogóle na żadnym ale mi ten film się podobał... i z chęcią obejrze go jeszcze raz.

ocenił(a) film na 5
luzi

Nie był tragiczny. Przynajmniej jak na film, po którym widac, że nie był wysoko budżetowy.

Bartek_Sekowski

Argument, że film nie był wysoko budżetowy w ogóle mnie nie przekonuje. Film jest słaby, ale problem tkwi w scenariuszu, na który podobno autor poświęcił tylko (SIC!) 3 godziny. Realizacja bardzo dobra, ale to za mało, żeby nazwać to dobrym filmem. Dziwi mnie tylko, że aż tyle gwiazd kina dało się namówić na takie wygłupy przed kamerą. No cóż...

ocenił(a) film na 6
emdzej

Film wyszedł na DVD do wypożyczalni 30.05.2008.
Na jednej płycie umieścili dwa filmy Piotra Matwiejczyka: "Emilia" oraz "Koszmar minionej zimy".

Klarens

Wydanie DVD calkiem przyjemne, szkoda, ze niema jakichkolwiek dodatków ("w stepie szerokim" np. ma genialne wydanie), ale cena 25zł za dwa klasyki offowej parodii. No nie ma co czekać i tylko biegnąć do sklepu!

emdzej

można obejrzec w internetowym kinie iplex - pewnie za ok. 8-9zł

Felicity

Kino Polska ma w planach wyświetlić ten film - środa, 10.12.2008, godz. 23:17 - według informacji na ich stronie

ocenił(a) film na 6
kasjopeja_2

Tego programu też nie mam...

Ale jest sukces - już za parę dni obejrzę w końcu ten film, po trzech latach poszukiwań! :P

ocenił(a) film na 6
emdzej

Nareszcie obejrzałem... Myślę, że warto było czekać, bo film przyjemny :) Co prawda wiele mu brakuje, opis tak jakby trochę przesadzony w porównaniu do tego, co widziałem w filmie, ale ogólnie jestem zadowolony i polecam :) Bardzo fajne smaczki w postaci znanych aktorów w rolach epizodycznych. Płyta DVD też fajna, making off ciekawe. Jeszcze na płycie jest Koszmar minionej zimy, ale obejrzę w innym czasie.

emdzej

ogladalem koszmar minionej zimy zaraz po tym jak go nakrecili...dostalem od brata piotrka razem ze ,,stop" i ,,ostatnie drzewo". a dopiero teraz mnie naszla chec na emilie - trza by skrecic ja :D bo wydaje sie super

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones