PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5424}
5,4 10 302
oceny
5,4 10 1 10302
4,3 3
oceny krytyków
Enigma
powrót do forum filmu Enigma

Co to mialo być!!! Myślałam, że film bedzie o szyfrantach, matematykach, maszynie szyfrujacej, wojnie.... A tam ciąglę biegał bez większego sensu jekiś niwyspany, nieogolony pijak, który zakochał się w jakiejś babie z wielkimi czerwonymi ustami, która go zostawiła i zniknęła.... Nie wiem o co chodziło w tym filmie bo tytułowa enigma była wg mnie tylko tłem filmu i krzykliwym tytułem (ktory mial sprowadzic ludzi do kin) Jedyne wyjaśnienie tego filmu to porównanie kobiety do Enigmy, które są nie do rozszyfrowania. Innego wyjasnienia nie znajduję...
Ps. Przysnełam z wrażeń na pół godziny:)

ocenił(a) film na 4
melpomene_fw

Jest to historyjka kryminalna o śledztwie prowadzonym dwutorowo: przez zawiedzionego w swej miłości lekko obłąkanego młodego człowieka oraz przez jakiegoś agenta wywiadu. Maszyna zwana Enigmą niby jest tam gdzieś - ale tylko w tle, jako coś mniej ważnego.
PS Liczne nieprawdopodobieństwa i nielogiczności.

ocenił(a) film na 3
Film_Polski

Nuda!!!! Możnaby zalecać w, ramach terapii cierpiącym na bezsenność...

melpomene_fw


trudno wysiedziec na filmie? PROBLEM Z PROSTATĄ/ZWIERACZEM WYLECZY CI UROLOG/PROKTOLOG.

Film_Polski

Brzmi maksymalnie zachęcająco ;>

Film_Polski

kretynów nie sieją, bo sami rosną. i piszą potem GŁUPOTY w internecie.

melpomene_fw

IDIOCI l GNOJKI nie powinni miec dostępu do internetu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones