PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=474409}

The Robot

Enthiran
5,3 628
ocen
5,3 10 1 628
Enthiran
powrót do forum filmu Enthiran

Najpierw obejrzałem 10minutowy fragment walki z robotami na YT, a następnie postanowiłem oglądnąć cały.
Mimo, że oglądałem w oryginialnym hinduskim języku z hiszpańskimi napisami, wydaje mi się, że zrozumiałem całkiem dużo.
Oglądało mi się go naprawdę miło, przynajmniej do momentu[MAŁY SPOILER]przemiany Chittiego...[/MAŁY SPOILER]. Od tego indyjskiego kina czuć jakąś magię, która potrafi nawet przesłonić fakt kiepskiego aktorstwa ;)*
No cóż, ocena na FW potężnie zaniżona, na 6.5 conajmniej film zasługuje, pomimo scen tańca i śpiewu, które nie były w moim guście ;)
Nie ma co się zrażać słabymi opiniami, bądź filmikami z YT - film jest naprawdę zabawny i wciągający, nawet pomimo tego, że trwa 3h.

*A może to Aishwarya Rai to przesłania, kto wie ^ ^

ocenił(a) film na 10
Kerakk

Kerakk, film jest w języku Tamilskim, to wiadomo. Ale Aishwarya, czy mówi w filmie swoim głosem, czy jest on dubbinowany, jakie jest twoje zdanie?

ocenił(a) film na 1
peterka1962

Aishwarya jest zdubbingowana, choć chyba trochę Tamilski się nauczyła, bo można było zobaczyć patrząc na ruchy jej ust, że pół na pół ruszała dobrze.

ocenił(a) film na 6
Kerakk

Ja tam obejrzałem razem ze scenami tańca. trzeba przyznać że kulturę mają piękną a i aktorka jest niczego sobie. Podobał mi się też śpiew tej babki puszczonej z play backu ;) Bardzo ładny głos.Szkoda że klasyczne musicale są już tylko z kinie bollywoodzkim. (filmów o tańcu nie biore pod uwagę - bo są o tańcu...)

Nashael

Wszystko pięknie,ale to nie jest BOLLYWOOD!To jest KOLLYWOOD!!!!

ocenił(a) film na 6
wazka16

Jeden kij, indie to indie. Podziliły się na kilka wytwórni żeby się ludzie czepiali pierdół.

Nashael

Tamilowie a Indusi to już nie jest 1 kij.To jak Polacy i Rosjanie,oba narody słowiańskie.

ocenił(a) film na 4
Kerakk

tEN FILM jest rewelacyjny

Kerakk

kiedyś, tak dla łachu, obejrzę ten film tylko ze względu na te pokręcone sceny walk. a może mi się nawet spodoba?

kryslav

minęło pięć lat, i jak tam z obietnicą? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones