PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657207}

Epicentrum

Into the Storm
5,9 29 467
ocen
5,9 10 1 29467
3,5 4
oceny krytyków
Epicentrum
powrót do forum filmu Epicentrum

Myślałam, że będzie to propozycja z serii "wszystko, co chcielibyście jeszcze obejrzeć w Twisterze, a nie widzieliście". Ale nie...! Te ludzkie wybory ("-to moja wina, że on zginął! - nie, to moja!"), wyznania nagrane kamerą dla potomnych, dialogi napisane jak dla idiotów i naiwnych.
Ten film jest po prostu zły.

ocenił(a) film na 4
Budziol

Ale ognista trąba powietrzna była spoko. :D Apokalipsa mi się przypomniała. Sceny wyjęte wprost z Tytanica sprawiły, że nawet dwa razy parsknąłem śmiechem. Stąd daje mu aż 4! Ale przez panią Jeden-Wyraz-Twarzy-Przez-Cały-Film-Callies, ten film powinien być zabroniony. :D

ocenił(a) film na 8
mr_wall

Jak kiedyś będziesz w takiej sytacji też bym chciał zobaczyć jak Parskasz śmiechem...

ocenił(a) film na 4
ColeTurner_2

Co?! xD Serio?! Dobra, staram się być już poważny. Ale przyjmuję wyzwanie.

ocenił(a) film na 4
mr_wall

PS: Co nie zmienia faktu, że ten film to gniot.

Budziol

Nawet latająca krowa była tylko plastikowa.
I ten napis na końcu... nikt nie ucierpiał podczas kręcenia filmu i nie był zmuszany do kontaktu z produktami tytoniowymi! :D

ocenił(a) film na 8
Pete

Bo to była plastikowa krowa która robiła za reklamę na budynku xD

ocenił(a) film na 3
Budziol

Ja nie dotrwałem do końca...
Twister porywa traktory,samochody,krowy,słupy,nawet szkoła poszła w pi...zdu... Ale nie wycieraczki. Mykają sobie (chwile wcześniej) w samochodzie cały czas tym samym tempem :-D
MEGA ;-)

ocenił(a) film na 6
Budziol

Twister miał kilkanaście błędów przeczących prawom fizyki, tutaj było ich mniej. Do tego moja opinie, ot lekki fajny film do oglądnięcia w sam raz ;)

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

Moim zdaniem film dorównuje Twisterowi a co do błędów to każdy film je ma

ocenił(a) film na 3
Budziol

Budziol, mój drogi, świetny tytuł posta - nic dodać, nic ująć. Zdecydowanie była to propozycja z serii "wszystko, czego NIE chcielibyście zobaczyć w Twisterze ani żadnym innym filmie katastroficznym". Dialogi są durnowate, aktorstwo woła o pomstę do nieba, a "foot footage" jeszcze podkreśla amatorstwo całego tego, pożal się Boże, filmu. Gdyby mianowano ich do Malin - byłabym bardzo hojna...

ocenił(a) film na 3
biver7

Och wybacz, jesteś kobietką :-) Powinno być MOJA DROGA. My foult.

biver7

No problem;)

ocenił(a) film na 2
Budziol

Dokładnie tak uważam. Trójka to lekko za wysoko.

Pawliq8888

Dla ciebie za wysoko dla innych już nie :)

ocenił(a) film na 8
Budziol

Ty sam jesteś zły własnie pod tym względem film był wyrózniający się od innych...Akurat przy takich sytuacjach każdy sie obwinia czyja to wina.. Ale to trzeba mieć troche rozumu wrażliwości ale widać od niektórych się za dużo wymaga

ColeTurner_2

Błagam...
Nie marnuj czasu na takie "coś" Obejrzyj "Take Shelter (2011)".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones