PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657207}

Epicentrum

Into the Storm
5,9 29 467
ocen
5,9 10 1 29467
3,5 4
oceny krytyków
Epicentrum
powrót do forum filmu Epicentrum

..końcówka trzymała w napięciu. Miałam ochotę przerwać oglądanie mniej więcej w połowie, ale cieszę się, że tego nie zrobiłam, bo potem robi się ciekawiej. A efekty naprawdę super. Może nie jest to film wysokich lotów, ale na pewno może zaciekawić.

ocenił(a) film na 7
perelka

Coś w ten deseń, też mnie w końcu wciągnęło (jak tornado :) i ostatecznie dam mu 7/10 , ale to ocena trochę naciągana

perelka

Narazie nie moge podejsc do tego filmu bo jakos ani trailer ani opinie nie zachecaja.Ale mimo wszystko dam szanse wkoncu bo np.Fantastyczna czworka tez byla ostro krytykowana a jednak mi sie spodobala.

ocenił(a) film na 5
perelka

Niestety pierwszą połowę filmu przespałam na siedząco ;) Rozbolała mnie szyja, obudziłam się i miałam wyłączyć telewizor a tu nagle film okazał się nawet interesujący, dokładnie po półmetku ;) Dlatego jak dla mnie 5/10. Szkoda, że brakowało ciekawszej akcji w pierwszej połowie filmu (mało ciekawa historia i postacie). Ocena byłaby wyższa ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones