PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657207}

Epicentrum

Into the Storm
5,9 29 475
ocen
5,9 10 1 29475
3,5 4
oceny krytyków
Epicentrum
powrót do forum filmu Epicentrum

Dobrze że chociaż nasz tytuł to nie "Ogniste Tornado" a już było kilka tytułów w stylu tornado/burza
jakieś tam. Jako miłośnik tornad cieszę się że robią taki film (wiem że to nie rzadki temat ale nie
chce liczyć tych katastroficznych badziewi które masowo atakują rynek dvd i dostają oceny z
zakresu 1-5 na 10)i nawet jak będzie nierealistyczny to chętnie popatrzę na taką rozwałkę ale już
wiem że będzie on nierówny. Przy zwykłych ujęciach z dystansu zniszczenia na tą skale będą być
może zachwycające ale te ujęcia z bliska i z pomieszczeń budynków które niszczy tornado coś
czuję że zajadą tandetą. Te nagłe zbliżenia już zdołały skutecznie zepsuć całościowy efekt
"Człowieka ze Stali" który bez nich mógł by aspirować do czegoś więcej niż filmu tylko dobrego.
Oczywiście to moja subiektywna ocena ale wątpię by wiele osób widziało w tych zoomach jakieś
super efekty dodające emocji. Ogółem to wygląda to jak film który w pewnych momentach będzie
w stylu project monster i rec. Brakuje chyba tylko typowego interfejsu kamery.

Jeśli nie liczyć "Pojutrze" gdzie tornada były tylko chwilowym tematem (świetnie zrobionym więc
żałuje że to były tylko minuty bo to właśnie tamta ekipa powinna zrobić film o tornadach) to będzie
to chyba pierwszy film w kinach od "Twistera", który będzie skupiony na tym jednym żywiole.
Pozostaje czekać i samemu się przekonać.


Ps. Nie zdziwię się jak w okolicy premiery znowu w USA przejdą ogromne tornada a wtedy albo
film zarobi więcej albo... odłożą jego premierę uznając że nie wypada go puszczać by nie ranić
rodzin ofiar.

Klopsik1988

ngle zblizenia sa bo sa to pewnie ujecia krecone z reki amatorskimi kamerkami. Pewnie celowy zabieg w czasach youtuba

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones