PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638614}

Epoka lodowcowa: Mamucia gwiazdka

Ice Age: A Mammoth Christmas
6,6 12 515
ocen
6,6 10 1 12515
Epoka lodowcowa: Mamucia gwiazdka
powrót do forum filmu Epoka lodowcowa: Mamucia gwiazdka

Wnerwia mnie takie podejście twórców do tych świąt fakt pokazują że są jeszcze inne zwyczaje ale
tym priorytetowym są prezenty.

ocenił(a) film na 3
Bilet95

zgadzam się

ocenił(a) film na 4
Bilet95

... które roznosi Mikołaj, który urodzi się za co najmniej kilkanaście tysięcy lat :P

Bilet95

Odkąd ludzie zrozumieli, że religie to bujda, traktują święta jako kulturę/tradycje.
Czyli prezenty/choinka/ozdoby/spotkanie z rodziną. A jeszcze dodając do tego fakt, że to bajka dla dzieci, to twój wnerw jest niezrozumiały ;)

hasztagmisiek

Antyteista się ujawnił. Bez jechania po religii nie wytrzymasz nawet chwili prawda?

Bilet95

Jechania? Stwierdziłem tylko ogolny fakt … Kiedys nawet cala moja rodzina byla „wierzaca” i chodzila do kosciola, ale swiat sie rozwija, to oczywiste ze ludzie przestaja wierzyć w takie rzeczy.

hasztagmisiek

Tak, tak, nie wytrzymasz bez jechania po religii choćby minuty.
Jak to typowy gimpoateista muszący pokazać swój akt niewiary w imię religii antyteistycznej.
Takie są fakty, 10 lat temu światkowie jechowy musieli chodzić po domach i mówić o swojej wierze, dziś antyteiści muszą wszędzie podkreślać swoją niewiarę mimo, że jak twierdzą większość to ateiści ale muszą o tym mówić na lewo i prawo jakby przypadkiem ktoś im nie wierzył XD

Bilet95

Aha ;) No spoko

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones