PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698878}

Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie

Ice Age: Collision Course
6,2 42 971
ocen
6,2 10 1 42971
3,2 5
ocen krytyków
Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie
powrót do forum filmu Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie

Czy oni nie mają co wymyślić, kosmos, statki latające? No bez przesady.. jeszcze raz obejrzyjcie 1 cz i zobaczcie jaki jest poziom tamtej bajki, a jaki 3-4 :)))

DerdziuV2

1,To nie bajka a film animowany.
2. Każda epoka w miarę trzyma poziom ponieważ rozgrywa się mniej więcej zainspirowana pewnymi wydarzeniami ewoulucji(nie, pani bozi nie będzie)

Shadman_filmweb

Bardzo się człowieku mylisz. Najlepsza jest pierwsza część, która w jakiś sposób trzyma poziom, druga też jeszcze ujdzie. Natomiast trzecia i czwarta, i przewiduję, że piąta też, jest gniotem, skutkiem kończących się pomysłów, fimów robionych, żeby jak najwięcej zarobić.

mataertest

Czwarta część jest w ogóle pomyłką nie posiadającą jakiejś sensownej i spójnej fabuły, więc nie wiem jak można ją porównywać do trójki.

mataertest

Nie będę brał kogoś na poważnie kto TS 3 ocenił na 6.

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 3
Shadman_filmweb

Chyba cie powaliło gimbusie?! Co ma poziom filmu do tego czy mówi o ewolucji czy o aniołkach?

robertas

Pewnie to, że jest kontrargumentem do "nie mają co wymyślić i robią na siłę".

ocenił(a) film na 3
Koyousetsu

A jaki to niby kontrargument? Beznadziejna animacja to beznadziejna animacja. Co ma do tego czy w jakimś tam stopniu nawiązuje do darwinizmu czy stworzenia Adama i Ewy?

No ale ja tam szkółkę już dawno skończyłem i nie orientuję się jakie oszołomstwo teraz dzieciakom między uszami się obija.

użytkownik usunięty
Shadman_filmweb

Żałosne to twoje stwierdzenie nie, pani bozi nie bedzie nikt Ci w Boga wierzyć nie narzuca,ale też innych nie obrażaj nie będzie i poza tym ta część była najgorsza jak zobaczyłem,że to ten sam facet stworzył 4,która była lepsza od 3 to za głowę się złapałem.

ocenił(a) film na 3
Shadman_filmweb

Według mnie każda kolejna część jest coraz słabsza, a ta była słabiutka.

DerdziuV2

Z tego co pamiętam - statek kosmiczny, był w 1 części w lodowej jaskini. Jak tak dalej pójdzie to doczekamy się powrotu Roshana - dzieciaka z 1 części.

użytkownik usunięty
adidos09

Oj żeby się wkrótce pojawił ten chłopaczek. Czekam na jego powrót od ponad dekady.

adidos09

Dokładnie, około 43 minuty filmu, widzimy zamarzniętego dinozaura i chwilę później "spodek" kosmiczny.
Chciałabym zobaczyć tego chłopca, dziwi mnie, że przez praktycznie całą serię ludzie byli w ogóle zauważalni tylko w jedynce. Może się to zmieni.

ocenił(a) film na 6
Tynta999

Gdzie niby jest ten spodek kosmiczny? Włączyłem tą 43 minutę i nic takiego nie zauważyłem.

ocenił(a) film na 6
BlackMrBlood

Nie było tematu.

BlackMrBlood

Jest w pierwszej części filmu, jak grupka przechodzi przez jaskinię i widzi różne pozamarzane rzeczy. Mniej więcej w połowie.

ocenił(a) film na 6
Anna_Sandstorm

Napisałem "Nie było tematu" bo już znalazłem XD

adidos09

Najbardziej mnie dziwi, czemu w pozostałych częściach nie ma ludzi, skoro już w 1 powoli zaczynali dominować na świecie.

DerdziuV2

Ale co do kosmosu, mam nadzieję, że to będzie tylko kilkuminutowa sekwencja ze Scratem i na tym będzie koniec - i stado będzie uciekało przed kataklizmem.

adidos09

Scrat wbije orzecha i rozwali asteroide tak będzie mowie wam :D

ocenił(a) film na 6
gostek123

Też się spodziewałem aluzji do Willisa i Armagedonu ale jednak stało się inaczej :)

użytkownik usunięty
DerdziuV2

Na zwiastunie , widziałeś statki latające ? Ja nie . To są meteoryty , jakbyś nie wiedział .

DerdziuV2

Gdybyś oglądał Epokę Lodowcową dokładnie, to w momencie gdy Sid przechodzi w lodowym labiryncie, to zobaczyłbyś odwołanie do wszystkich kolejnych części epoki... A ponadto jest to bajka... Nie przesadzajcie z tą "głębią", "moralnymi odniesieniami", etc. Dzieci mają się przy tym bawić i śmiać.

DerdziuV2

Akurat 3 była fajna. Ale 4 już była na siłę. 2 mi się specjalnie nie podobała. Jedynka była... okej. Ale nie była jakaś super.

ocenił(a) film na 4
Koyousetsu

Powiedz, czy zacząłeś oglądać od trójki? To by wyjaśniało dlaczego najbardziej ci się podoba.

DerdziuV2

Haha. Epoka lodowcowa w kosmosie. O tym w życiu bym nie pomyślał. Ale tak na poważnie, to chciałbym obejrzeć jeszcze jedną część w klimatach "jedynki", bo była naprawdę epicka. Kolejne części to tak naprawdę bajki (tak, bajki!) robione tylko i wyłącznie dla dzieci.

DerdziuV2

Oczywiście to.musi.byc. Masowy hejt.przed.premiro. Tak samo bylo z minionami ale miniony to juz totalne dno xd

ocenił(a) film na 3
DerdziuV2

Pierwsza jest genialna reszta to juz 2 klasy w dol

ocenił(a) film na 5
DerdziuV2

Jedynka była najsłabsza. Moja ulubiona część to dwójka

DerdziuV2

Uważam, że twórcy IE wciąż trzymają wysoki poziom i dobrze radzą sobie z wymyślaniem fabuł kolejnych części, na każdym filmie dobrze się bawią zarówno dzieci jak i dorośli, może nie wymagajmy jakichś głębszych znaczeń w kolejnych częściach, ale już sama mocno odjechana akcja, mnóstwo żartów, nawet odniesień do internetowych memów sprawi, że to nie będzie nudna i słaba (oczywiście nie pod względem wizualnym) animacja. Pomysł z katastrofą nadciągającą z kosmosu jest trafiony i myślę, że będzie to najbardziej szalona część.

Antyoksydantka

Podkreślam, iż temat pisałem po pierwszej zajawce. Dlatego, w temacie zawarłem słowo "kosmos".

DerdziuV2

Zgadzam się pierwsza i może jeszcze druga są na poziomie, natomiast kolejne części to zenada, przykre...........................Rozumiem, że chcą zarabiać, ale ja postanowiłam tego nawet nie oceniać bo chyba musiała bym dać punkty ujemne.

DerdziuV2

Co masz do 3 ? ona jest najlepsza xD

DerdziuV2

To bajka, a nie film Oscarowy....

ocenił(a) film na 6
DerdziuV2

Jak dla mnie to jedynka to była nudna, piątka ciekawsza.

ocenił(a) film na 8
DerdziuV2

Przedobrzyli, wiadomo, że poprzednie części są lepsze.

DerdziuV2

Dokładnie tez tak to (kiepsko ) widzę Dzieje się tu za dużo i nic

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones