PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433359}

Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów

Ice Age: Dawn of the Dinosaurs
7,0 141 551
ocen
7,0 10 1 141551
6,2 12
ocen krytyków
Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów
powrót do forum filmu Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów

2/10

ocenił(a) film na 2

Zasnąłem po 15 minutach. Fakt, że oglądałem to dość późno, bez światła i zmuliło mnie do spania, ale to, co się działo na ekranie, w żaden sposób nie przyciągało mojej uwagi. Tak jak jedynka była najlepsza, dwójkę dało się obejrzeć, tak trójka już jest nie na moje nerwy. 2/10. Może kiedyś zbiorę się w sobie by obejrzeć do końca i wtedy ocenię resztę aspektów filmu.

ocenił(a) film na 9
Demotrix

jak dla mnie to jest to najlepsza (najśmieszniejsza) część:P

ocenił(a) film na 4
Demotrix

Byłam w tej samej sytuacji :) Również oglądając Epokę o późnej godzinie zasnełam już po 15 minutach. Chociaż następnego dnia rana zmusiłam się i obejrzałam do końca. Wniosek taki, że to tyko i wyłącznie wina filmu. Nie porywa i nie ma żadnego porównania z jedynką. Moja ocena to 4/10 ... no bo w miare ujdzie :)

użytkownik usunięty
Demotrix

mi tez ta najbardziej sie podobala, chyba ze wzgledu na Back (nie wiem jak sie pisze a nie chce mi sie sprawdzac w kazdym bac razie chodzi o lasice)

ocenił(a) film na 7

Także nie mogę się zebrać żeby dokończyć oglądanie już trzy razy zaczynałam nie na tyle interesujący aby zainteresować mnie a poprzednie części uwielbiam ale się nie poddam i znajdę dobrą porę ;)

ocenił(a) film na 4
Demotrix

Ja go zmęczyłem nudny,nic się nie działo,beznadziejne dialogi,bez porównania z ambitną pierwszą częścią,dałem 4 ze względu na Sida i Diego(Pazura i Fronczewski) ;]

ocenił(a) film na 7
Flaif

I w sumie miałem tak samo...ciężko przebrnąć przez początek bo jest on najgorszym elementem filmu i pozostawia już do końca złe wrażenie. Miałem dać 6, ale jak sobie tak pomyśle to druga połowa jest niczego sobie. Cudów może i nie ma, ale można się pośmiać w paru momentach, Mimo wszystko jest to tylko odcinanie kuponów od sukcesu poprzednich części, więc mam nadzieje że więcej "odcinków" nie będzie. Siódemka, choć chyba trochę z sentymentu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones