PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433359}

Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów

Ice Age: Dawn of the Dinosaurs
7,0 141 556
ocen
7,0 10 1 141556
6,2 12
ocen krytyków
Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów
powrót do forum filmu Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów
ocenił(a) film na 7
bartek12323

Dla wiadomości filmu jeszcze w kinach nie ma heeeeloł!;)

Jakebloom

co załozyciel jest chyba bardzo inteligentny ((;

pozdro !!

Dasiiek

Dużo bardziej inteligentne jest produkowanie 1000% więcej spamu, tylko dlatego, że autorowi pomyliła się data premiery. A ile przy tym jest zabawy!

Film wchodzi na ekrany kin dzisiaj i na pewno ktoś zainteresuje się tym tematem.

ocenił(a) film na 6
bartek12323

Mi osobiście podobał się Scrat.. ale on chyba nic nie mówił ;p

zajencef

tj.scratte

bartek12323

Manfred: Słyszałem dobry kawał

Sid: Nooo jaki?

Manfred: Jakiś koleś, żeby poczuć sie lepiej że ludzie wpisują się pod jego postem, zadał na formu filmweb'u pytanie o najlepsze sceny z filmu którego premiery jeszcze nie było!

Sid: Buahahaha co za typ!! Dobreee

;)

ocenił(a) film na 7
bartek12323

morfeo213 genialne ;D .

bartek12323

Właśnie za teksty tego typu, gościu powinien dostać bana(mnm. autora).

ocenił(a) film na 6
bartek12323

Eeee.. Czepiacie sie. Jestem w internecie?! Jestem? Korzystając z okazji, chciałbym pozdrowić mamusie i babcie oczywiście, bo wczoraj miała imieniny! A ja nie przyszedłem ;/ ,wiec może tak się zrehabilituje ;p

bartek12323

Nie mam ulubionych :(
Orzeszek mówi: "jestem hardkorem".
Może być?

ocenił(a) film na 7
bartek12323

Sidu w polowie filmu wyskakuje na srodek ekranu i wali "Siemaneczko, mamusie pozdrawiamyyyyy"

tmsznwk

No nie pamiętacie tego motywu, jak ten taki mały futrzak wyleciał z lasu i jak skręcił w prawo, to wtedy tak fajnie powiedział, pamiętacie?? Nie mam zamiaru pisać co powiedział, bo znowu zarzucą że spoileruje, a tak po za tym, ci co tak się spinają i jadą po założycielu tematu - wyjmijcie ten kij z dupy i wyluzujcie, bo mnie, to osobiście jest bardziej żal Was niż tego co założył temat - robicie z siebie ludzi nie wiadomo jak pojętych na temat kina, tylko czaicie się na czyiś błąd, czy temat, który jest założony dla jaj, a Wy, jako wielcy krytycy i znawcy musicie pojechać po kimś takim... Czy to jest sposób na podniesienie swojej samooceny?

Peace

użytkownik usunięty
FatMat

on tu się wykazał mądrością a nie wyyy.... bo jego temat jest pierwszym takim i ci co mieli pomysł na taki sam będą skazani tylko na odpowiadanie ;)

FatMat

skąd ten pomysł że robie z siebie niewiadomo kogo?
nie czekam na czyJś błąd ;P - gdyby tak było nic bym nie robił tylko poprawią posty na filmwebie :>
a tak serio to chyba właśnie ludzie którzy zakładają temat dla tego żeby być pierwszymi a nie dla tego żeby się czymś podzielić albo czegoś dowiedzieć - to oni mają jak to subtelnie ująłeś "kij w dupie"
jeśli ktoś pisze tylko po to żeby być pierwszym na temat na który nikt nie może sie jeszcze wypowiedzieć - uważam to za conajmniej zabawne ;)

ocenił(a) film na 8
_morfeo_

z neta mozna juz sciagnac wersje CAM z dubbingiem Latino.. nie wiem skad sie wziela, ale jak ktos obejrzy i zrozumie, to może sobiue żarty pisać.. jego sprawa..

antylopa_89

Witam!
Sorry za ten temat pomyliła mi się data premiery myślałem że już była jak zakładałem temat na forum.

Bardzo przepraszam za ta pomyłkę postaram się nie zakładać więcej tematów nie upewniając się co do daty wyjścia z forum :)
Sorry!

bartek12323

luzik ;)

myślałem po prostu że zakładając temat "najlepsze teksty" samemu powinno sie mieć własne typy ;) no ale nic :D

bartek12323

Fakt, film wychodzi dzisiaj, typ sie wkrecil, ale kto był inteligentny i przyznal mu ocene 10 (kilka osob)? To tez niezbyt madre :/

bartek12323

Przecież filmweb szczyci się "mondrymi" użytkownikami, zaraz ktoś wróci z kina i napisze śmieszne teksty, więc już się przestańmy boczyć.

ocenił(a) film na 6
Before

To ja będę pierwsza :) Ogólnie tam mało śmiesznych tekstów, trochę się zawiodłam.

Sid: O, macie synka!
Diego: Sid, to jest ogon.

Maniek: Kiedy straciłeś rozum? (jakoś tak, nie pamiętam)
Buck: Pewnego ranka wstałem i zorientowałem się, że hajtnąłem się z papają.

ocenił(a) film na 10
Metafan

Sid w roli matmusi był najlepszy ale konkretnych tekstów sobie nie przypominam

tym bardziej że kino nieme z wiewiórem to moje ulubione fragmenty!

adelle11

Sid: MYŚLAAAŁEEM, ŻE JESTEŚ SAMICĄĄĄ!

;D

ocenił(a) film na 7
bass

Ela : Manieeeek, BRZOOOSKWWWWIIIINYYY!

Maniek: Co..? AAA!!! BĘDĘ TATĄ! ( czy jakoś tak. ;p )


ale najlepsze fragmenty to z wiewiórem i sceny z helem xD

Larienne

scrat,scratte i trujący gaz

ocenił(a) film na 10
adelle11

Sid: Widzę że ktoś jeszcze tutaj jest przy nadziei...

adelle11

scrat i scratte

bartek12323

szkoda że nikt z tych osób tutaj śmiejących się z załozyciela tematu nie pomyślał o tym że spora grupa ludzi oglądneła już ten film zanim wszedł na ekrany polskich kin ...

bartek12323

przecieki z produkcji w necie były już tydzień wcześniej ;)

kmail90

czy po przeciekach z produkci mozna było śmiać się z wypowiadanych przez postacie filmu tekstów?
nie wyjade mnie się ;)

bartek12323

-truskawki!!!....ananasy .....!!!paaaapaje!!!.....

-zamawia koktajl owocowy, czy co??

:D

ocenił(a) film na 9
paulilulu

"-truskawki!!!....ananasy .....!!!paaaapaje!!!.....
-zamawia koktajl owocowy, czy co??"

Tak to było mocne! :DD ja mam słabą pamięć do tekstów, ale film naprawdę był ekstra, jeden z najśmieszniejszych filmów jakie oglądałem, sceny z wiewiórą są wręcz za-je-bi-ste ;DDDDDD prawie popcornem się udławiłem^^

ocenił(a) film na 7
kzabost

Racja :D Sceny z helem po prostu zajebista :D
śmiałem się do łez! hehe...

no ale wystawiam 7/10
bez większych rewelacji ale do kina iść można nie zastanawiając się :)

pat167

trujący gaz

kzabost

scrat i scratte

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones