PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433359}

Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów

Ice Age: Dawn of the Dinosaurs
7,0 141 420
ocen
7,0 10 1 141420
6,2 12
ocen krytyków
Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów
powrót do forum filmu Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów

Niestety sprawdziło się powiedzenie, że nieraz nie ma sensu robić kolejnych części danego filmu i męczyć nimi oglądających! 3 część Epoki Lodowcowej jak dla mnie jest DUŻYM rozczarowaniem i nie pomaga jej nawet wersja 3D(a wręcz przeszkadza!-ja byłem na tej właśnie wersji i...mocno się umęczyłem!!!) Fabuła mocno przeciętna a i dialogi które były mocnymi stronami dwóch poprzednich części są po prostu słabe! Jak dla mnie to 5/10 i...mam nadzieję, że to już koniec przygód Mańka, Sida, Diego i reszty bo po prostu brakuje już pomysłów na ich dalsze przygody. Pozdrawiam! Teddy

ocenił(a) film na 9
Teddy_6

A ja jestem właśnie przeciwnego zdania. Bardzo im się to udało, również myślałem, że 3 cześć będzie słabizna, ale jedna wybrałem się i w kinie czekało na mnie rozczarowanie! Ubaw był po pachy :D Momentami nic się nie działo i bardzo dobrze bo bym ze śmiechu nie wytrzymał. Może jak się ogląda samemu jest nudne, ale jak ja byłem z kumplami to naprawdę był brecht, aż, aż. Z czystym sercem daję 9/10!

ocenił(a) film na 7
kzabost

Dokładnie- świetny filmik 7/10:) tak szczerze, to poprzednie Epoki były dla mnie typowymi średniakami; a tu się pozytywnie zawiodłam. I to jak:) świetne, śmieszne dialogi, wartka akcja, super efekty 3d- jednym zdaniem: bajka, którą na pewno można polecić- zarówno mlodszym jak i starszym:D ps. szkoda tylko, że w Epokach te zwierzaczki są takie brzydkie:P

ocenił(a) film na 9
Tosia_5

Słucham?! Grafika jest bardzo dobra przecież!

Teddy_6

Epoka lodowcowa 3 w przeciwieństwie do Shreka 3 radzie sobie sama. To świetna bajka, mimo że fabuła trochę naciągana. Duża ilośc humoru powoduje, że naprawdę dobrze się to ogląda, jednak jeśli ktoś nie gustuje w takim humorze (często infantylnym) to może się zawieść.
Jak kogoś bawiły poprzednie epoki, to ta go też rozbawi.
Na plus: humor słowny, coś czego za bardzo nie było w poprzednich częściach, wreszcie pojawiły się fajne hasełka i śmieszą wszyscy(nawet Maniek czy Diego), a nie tylko sid i wiewiór, chociaż za to wiewióra jest trochę mniej...
(Wiewiór uratował przeciętną drugą część pozbawioną fabuły)

ocenił(a) film na 7
Kazioo

Gdyby nie dobre teksty i kilka ciekawych momentów w filmie to bym tam zasnął. Uważam, że fabuła była trochę nudnawa ale jestem ogólnie zadowolony i nie żałuje, że poszedłem.

ocenił(a) film na 5
trafo88

dla mnie też 5/10. można obejrzeć, ale bez zachwytu :). w dodatku wersja 3D dużo droższa, a mnie jakoś nie przekonała...

ocenił(a) film na 4
emate91

zgadzam sie. Jestem rozczarowany, spodziewalem sie czegos z pompa a byla to przecietna bajucha. 4/10 nie wiecej.

Saxo

A czego się spodziewałeś? Ja dostałem wszystko na co oczekiwałem. A niektóe dialogi rozkładają na łopadi ;]

Kazioo

scrat i scratte

ocenił(a) film na 4
Teddy_6

Niestety sie zgadzam. Juz dlugo chodzilem podekscytowany z powodu zapowiedzi tego filmu, gdy dowiedzialem sie, ze to bedzie 3D to nogami w miejscu przebieralem.Przyszla godzina "zero" i jestem bardzo niemile zaskoczony.Od samego poczatku wieje nuda, gdyby nie kilka malutkich drugoplanowych bohaterow i ich niewielka (ale jednak) liczba wesolych tekstow i zachowan to bym chyba porownal te produkcje do serialu "Klan". Co na temat tych trzech wymiarow? Jersli o mnie chodzi to powiem tylko LIPA, normalna KICHA. Ani razu nic mnie nei zaskoczylo, nic na mnie nei wyskoczylo, polecialo ani nawet tuz przede mna nie przebieglo.

ocenił(a) film na 9
p_przemek

nie mówcie bo bajka baaardzo mało odstaje od 2 poprzednich czesci, a to ze wam sie poprostu juz przejadlo to nie daje sie za to oceny

Teddy_6

Niestety nowa Epoka nie ma już tego czegoś, co miały poprzednie części, co sprawiało, że filmy te były czymś więcej niż tylko bajkami. Śmiesznych momentów było tyle, że można je policzyć na palcach jednej, no może dwóch, rąk, a sama fabuła za bardzo zaczynała przypominać mi bajkę dla dzieci. Postaciami, które głównie ratują sytuację są Wiewiór (jak zwykle zabawny) i nowa postać - Buck. Efekty na seansie 3D są hmmm... ciekawe, ale nie jestem przekonany czy warte sporej dopłaty w porównaniu do "zwykłej" wersji (przynajmniej w Cinema City).

Podsumowując, film, mimo że nie jest tak dobry, jak poprzednie części, oceniam na 6/10, czyli można obejrzeć i miło spędzić czas w kinie, ale pozostawia po sobie pewien niedosyt.

WEBMAC

Jestem zdziwiony ,ze trzecia czesc i trzyma bardzo dobry poziom.Bardzo mi sie podobała.POLECAM!!!!

ocenił(a) film na 7
garbusek_26

Trzecia częśc jest słabsza niż poprzednie, ale nadal trzyma niezły poziom. Fabuła ok, niestety dużo gorsze teksty. I w końcu miałam okazję obejrzeć film 3D :-D

Teddy_6

Zdecydowanie przereklamowany, przez połowę wieje nudą, na palcach jednej ręki można policzyć zabawne momenty.
4/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones