PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433359}

Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów

Ice Age: Dawn of the Dinosaurs
7,0 141 556
ocen
7,0 10 1 141556
6,2 12
ocen krytyków
Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów
powrót do forum filmu Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów

PYTANIE

ocenił(a) film na 7

Wie ktoś może czy Epoka Lodowcowa będzie wyświetlana w Cinema City, oglądałem repertuar ale w żadnym CC go nie ma ??

ocenił(a) film na 6
karolalien

na pewno będzie wyświetlany ten film w Cinema City nie ma tego filmu dlatego że jeszcze nie uzupełnili repertuaru na 1 pierwszego lipca patrz 29 czerwca a na pewno będzie już ten film w repertuarze.

ocenił(a) film na 7
Adiskuter

repertuar się już pojawił :) nie umie się już doczekać
dzięki za odpowiedź
Pozdrawiam

karolalien

Właśnie zauważyłem, że CC w Rybniku puszcza tą bajkę w 3 różnych salach z czego 2 jako 3d Cyfrowe :O
Drugi projektor cyfrowy w jednym kinie?! Nie chce mi się wierzyć.

ocenił(a) film na 7
Kazioo

W CC Silesia City Center tak samo będzie wyświetlany, w dwóch salach w wersji 3D ,i w jednej w wersji 2D, mimo tego że CC Silesia posiada 3 sale z projektorem cyfrwym. Za to w CC Katowice Punkt 44 jest odwrotnie :). Katowice posiadają jeszcze jedną sale 3D w Centrum Filmowym Helios w Altusie.

karolalien

Czy w CC w Toruniu jest sala do wyświetlania 3D?

ocenił(a) film na 7
Weiser_Dawidek

Wydaje mi się że jest, a raczej na pewno. W repertuarze są pozycje wyświetlane w wersji 3D np. Potwory kontra obcy, czy od środy Epoka Lodowcowa :)W cenniku nawet jest pozycja z biletami 3D. :)

karolalien

Właśnie nie widzę tego, gdzie jest 3D odhaczone :)
Boję się, co będzie jak zaczną puszczać Avatara, czy będzie na to gotowe :)
A teraz wracam do mojego małego nierozwiniętego miasta i chyba ominie mnie Epoka :( a już na pewno 3D :D:D:D

ocenił(a) film na 7
Weiser_Dawidek

http://cinema-city.pl/index.php?module=movie&action=repertoire&dd=2009-07-01

tu masz link do repertuaru na 1 lipca (dzień premiery Epoki Lodowcowej), i wypisany masz -
Epoka lodowcowa 3 10:30 12:40 14:50 17:00 19:10 21:20
Epoka Lodowcowa 3 (3D CYFROWE) - 10:00 10:30 12:10
12:40 14:20 14:50
16:30 17:00 18:40
19:10 20:50 21:20

I wychodzi na to że Toruń ma 2 sale 3D

http://cinema-city.pl/index.php?module=cinema&action=info&cid=1077&id=10

Powyżej link do cennika gdzie wyszczególnione jest 3D.

karolalien

No to Polska rzeczywiście wymiata z postępem cyfryzacji :)
Czekam aż dowiedzą sie o tym dystrybutorzy, którzy cały czas uparcie traktują nas jak kraj 3-ciego świata (co jak co ale w kwestii kin stoimy na całkiem wysokim poziomie, Niemcy czy Francja nie maja tylu cyfrówek co my ;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones