PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433359}

Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów

Ice Age: Dawn of the Dinosaurs
7,0 141 556
ocen
7,0 10 1 141556
6,2 12
ocen krytyków
Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów
powrót do forum filmu Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów

filmy 2008/2009/2010

ocenił(a) film na 3

Może to niezbyt w temacie,ale skoro epoka lodowcowa 3 jest z roku 09 to postanowiłem taki temat omówić:)jakie filmy wy oczekujecie w 2008,2009 i 2010 roku???to te których ja wyczekuje najbardziej:opowieści z narnii 2,iron man,indiana jones 4,high school musical 3,epoka lodowcowa 3,the dark knight.

ocenił(a) film na 6
hmiak

Ja wyczekuje na - The Dark Knight, Iron Man, Epoka Lodowcowa 3, Madagaskar 2, Hulk 2, Dragon Ball. To moje główne typy

ocenił(a) film na 5
hmiak

The dark knight,Jurassic Park 4,Madagaskar 2,Hobbit,Epoka lodowcowa 3,Terminator 4,Transformers 2,Wall.E,Toy Story 3,(kilka ekranizacji gier jak powstający "Max Payne" czy "Crysis" który jest w planach)

hmiak

Indiana Jones 4, Quantum of Solace(Bond), Wanted, Harry Potter 6
a tak nawiasem: wiewióra rządzi!! ;)

malarkey

scrat i scratte

hmiak

Ja wyczekuje na - The Dark Knight,Epoka Lodowcowa 3,Madagaskar 2,Wall.E

ocenił(a) film na 3
Kinomaniak20

Zapomniałem jeszcze o hobbicie i madagaskar 2

hmiak

Avatar Cammerona. Coś czuję, że ten film zmieni kino...

hmiak

Dragonball,Dark Knight, Indian Jones 4, Epoka Lodowcowa 3, Iron Man, Hulk, Prince of Persia,Transformers 2 i na pewno wieleinnych ;]

ocenił(a) film na 7
merowing

Epoka Lodowcowa 3, Park Jurajski 4, Transformers 2, Mumia 3 i kolejne części Piratów:)

ocenił(a) film na 6
CyriaNa

A a wlasnie, jeszceze Mumia 3 i Transformers 2:)) heheh

ocenił(a) film na 8
hmiak

Ja natomiast wyczekuje na Mumia 3, Tekken, Wolverine a najbardziej na Transporter 3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones