PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433359}

Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów

Ice Age: Dawn of the Dinosaurs
7,0 141 556
ocen
7,0 10 1 141556
6,2 12
ocen krytyków
Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów
powrót do forum filmu Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów

prównanie ?

ocenił(a) film na 8

wydaje mi się że pierwsza częśc i tak była najlepsza. druga to porażka na tyle, ze do obejrzenia trzeciej musiałam sie długo zastanawiać czy marnować czas. ale mi się nawet podobała. ale najbardziej wkurzyło mnie to, że jest zbyt dziecinne. dajmy na to Diego i jego walki. w pierwszej części był "prawdziwy" tzn. dziki i na prawdę walczył, a w trzeciej wyrabiał z tymi raptorami jakiś niedorobiony boks. co do innych postaci to też denerwuje mnie nienormalne zachowanie Mańka. jakby nagle dałna złapał -.- Sid tak samo porąbany i to mi się podoba ;D nie weim jaka jest czwarta część ale też się obawiam. moja ocena - 8/10 .

ocenił(a) film na 7
MajdoL

Oglądałam 4 też się obawiałam że to będzie porażka ale okazał się całkiem dobry:) polecam:D






















0

MajdoL

Trochę się zgadzam... Podobnie jak z innymi filmami animowanymi, w pewnym momencie następuje po prostu przesyt i takie ciągnięcie wszystkiego pod publiczkę... Jedynka była bardzo dobra, dwójka... no, jeszcze, jeszcze... Trójkę zaczęłam oglądać i mimo zabawnego Sida, nie dobrnęłam do końca. Trochę mnie wkurza takie wieczne rozwijanie, jakieś tam miłości, rodzinki, te trzy pierwotne postaci, wokół których to wszystko się toczyło, straciły swój klimat ;). Część z "dzieciakiem" zdecydowanie najlepsza ;).

ocenił(a) film na 8
MajdoL

Pierwsza część była rewelacyjna, druga już zdecydowanie słabsza (jednak jeszcze nie tragiczna), trzecia część mnie miło zaskoczyła. Zdecydowany wzrost formy po dwójce. Może nie było jakoś wielkich "jaj", ale przyjemnie się oglądało. Na plus jest motyw z panią "Scratową" i Buckiem (szkoda że z nimi nie poszedł, przydała by się jakaś nowa postać w stadzie).

ocenił(a) film na 6
MajdoL

Mam podobne odczucia. Jak dla mnie części druga i trzecia straciły taki lekko groźny klimat "epoki lodowcowej", który robił wrażenie w części pierwszej. W dwójce i trójce twórcy zbytnio postawili na humor "pod publiczkę" (jak napisał Silencium) wykorzystując lubiane postaci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones