PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32014}

Epoka lodowcowa

Ice Age
7,6 494 912
ocen
7,6 10 1 494912
7,0 28
ocen krytyków
Epoka lodowcowa
powrót do forum filmu Epoka lodowcowa

Mam lat 17 i szczerze mówiąc się popłakałem - rewelacyjny film dla dzieci, jak i dorosłych i
młodzieży :) W tym filmie występują cechy, które powinien znać każdy: przyjaźń, zaufanie,
dobro i zło. Najbardziej mnie się podobało w tym filmie zachowanie Tygrysa Diego -
pomimo, że należał do stada przeciwstawił się mu w celu odwdzięczeniu się uratowania
życia - to jest dla mnie rewelacja :) Też wzruszająca scena była, jak Manfred daję ludziom
dziecko, które przeżyło wiele i nie zapomni o Sidzie, Mamucie i Diego. Także jest w tym
główna postać humorystyczna i zabawna - Sid. Jak dla mnie rewelacja na wysokim
poziomie ;)

ocenił(a) film na 9
AdamBayern01

Też mam 17 lat i ciągle się to da oglądać z przyjemnością, to jeden z tych filmow animowanych które mają jakieś przesłanie i wzruszają. Zastanawiam się nad 10/10

ocenił(a) film na 10
Venderein

według mnie to jest po Królu Lwie, który też miał takie przesłanie, jakie wymieniłeś najlepszą bajką, jaką obejrzałem :) naprawdę warto było kląć na reklamy :)

ocenił(a) film na 10
Venderein

Ja dałem 10/10 ;] Dla mnie najlepsza animacja. Śmieszy zarówno starszych jak i młodszych widzów, czego o innych animacjach nie można powiedzieć ;]

ocenił(a) film na 10
wik1992

zgadzam się :) naprawdę animacja na poziomie klasy światowej :)

ocenił(a) film na 10
AdamBayern01

Film bardzo mi się podoba i na pewno zobaczę go jeszcze wiele razy. Mam już 16 lat a takie porządne kinowe animację naprawdę mnie kręcą, tym bardziej, że czym bardziej technika idzie do przodu, tym gorsze filmy produkują... nie tak jak kiedyś :-).

AdamBayern01

maniek-9 przyjaciół,babcia i shira

ocenił(a) film na 10
AdamBayern01

Szczerze zgadzam się z tobą w 100% procentach z tym co napisałeś ;)

AdamBayern01

Teraz to ja mam 17 lat i sie popłakałem pare razy na tym

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones