PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32014}

Epoka lodowcowa

Ice Age
7,6 495 023
oceny
7,6 10 1 495023
7,0 28
ocen krytyków
Epoka lodowcowa
powrót do forum filmu Epoka lodowcowa

Oceniacie animacja pod względem czy była śmieszna czy nie. Ja pierd.ole, co za idotyzm. Tak więc daje 1 Władcy Pierścieni, bo nie był śmieszny ? LOL. Taa bo jak animacja to musi mieć śmieszna, mieć śmieszne momenty i najlepiej, żeby było dużo pierdzenia, żygania i kawałów oraz aluzjii o seksie.

O to chodzi?? Bo nie rozumiem, oceniania filmu animowanego i jakiegokolwiek pod względem śmieszności. Takie stereotypy, jak film jest rysunkowy to musi być dziecinny, a jak animowany komputerowo to śmieszny i innej opcji nie ma.

ocenił(a) film na 4
Redgard

No ok, fajnie. Tylko ze ten film jest zwyczajnie nudny. Zero konkretnej akcji, dialogi słabe, postacie niezbyt ubarwione. Animacja (w sensie komputerowej) to tez nie najwyższe loty - jednym słowem to nie jest ten film na którego kontynuacje się czeka. To taka przerwa miedzy lepszymi filmami animowanymi ;)

Geohound

To ty chyba mało filmów oglądałeś... Albo nie wiesz które są dobre a które nie...

ocenił(a) film na 7
Redgard

No ta, niesłychane, jak tak można oceniać komedię pod wzgdlędem śmieszności? Kto to widział?

ocenił(a) film na 10
Redgard

Tak, ja tam sie, wcale nie s'mialem, a uwazam, ze film jest nieporo'wnywalnie lepszy od od Szreka czy innych pierdolo'w.

ocenił(a) film na 8
MustelaErminea

zdecydowanie!:D Epoka jest o wiele lepsza od szreka;p

ocenił(a) film na 9
MustelaErminea

To Wy normalnie gbury jesteście i tyle.Ja mam niezły ubaw z tekstów Sida nawet po 7 razie oglądania epoki:D.

ocenił(a) film na 8
basia011

Zgadzam się w 100%:D:D Sid wygrywa;D

użytkownik usunięty
CharlotteSP

Film jest ciekawy pod względem fabularnym, ale mnie prawie w ogóle nie śmieszył. W pewnych momentach się tylko uśmiechałam. Nie lubię tego typu żartu, bo on jest "na siłę" śmieszny, co czasem staje się żałosne... Oceniam na 7/10.

CharlotteSP

gupta taże wygrywa

basia011

ma babcię

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones