PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=883}
7,6 90 177
ocen
7,6 10 1 90177
7,0 22
oceny krytyków
Erin Brockovich
powrót do forum filmu Erin Brockovich

Jeden z lepszych filmów które oglądałem. Tylko te reklamy na Polsacie:(
Zauważyliście jak małą działkę dostała Erin. Odszkodowanie wynosiło ponad 300 milionów dolarów. 40% wzięła kancelaria adwokacka. Czyli ponad 120 milionów dolarów. Te 2 miliony dolarów to dużo, ale z drugiej strony mało w porównaniu z tym ile Ed zarobił dzięki Erin.
Ciekawe ile lat w Polsce toczył by się taki proces i jakie byłoby odszkodowanie...

ocenił(a) film na 10
kuba_wacz

W Polsce nie wykluczone, że sprawa miałaby finał już w momencie, gdy sędzie decyduje o słuszności zarzutów.

ocenił(a) film na 7
kuba_wacz

Czy to nie było przypadkiem tak, że 300 mln otrzymała tylko jedna grupa poszkodowanych? W filmie jest mowa o tym, że jest ponad 600 poszkodowanych, których należy podzielić na grupy, ponieważ wobec wszystkich naraz sąd nie byłby wstanie rozpatrywać sprawy odszkodowania. Całość odszkodowania była chyba znacznie większa.

ocenił(a) film na 10
_Pablos_

to była całość odszkodowania :) wystarczy spojrzeć na wikipedii. Faktycznie Erin dostała niewiele - ale nie zdziwiłabym się gdyby kancelaria wzięła mniej niż zamierzała. Co oni by zrobili z 120 milionami? ;p Mnie najbardziej zastanawia czy ona była z George'em. Tego wątku nie wyjaśniono, a prawdziwa Erin wyszła trzeci raz za mąż. Fakt faktem za niejakiego Erica. Ale może zmienili jego imię do filmu bo bylo bardzo podobne do Erin.

ocenił(a) film na 8
palafka

może nie 10 na 10 ale wywołuje uśmiech na twarzy jak żaden inny film xD

ocenił(a) film na 9
kaams

U mnie ma 9/10 dla mnie nie jest takim ardzydzielem ale barzo fajny a
szczegolnie tam gdzie Ona zbierala dowody na cos tam juz nie pamietam;)

ocenił(a) film na 8
palafka

Trzecim mężem Erin jest aktor Eric Ellis. George razem z jej byłym mężem próbowali ją szantażować po emisji filmu, żądali od niej 300 tys.$, zostali aresztowani za próbę wymuszenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones