PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=883}
7,6 90 094
oceny
7,6 10 1 90094
7,0 22
oceny krytyków
Erin Brockovich
powrót do forum filmu Erin Brockovich

Świetny, dialogi lepsze niż w niejednej komedii
wpisujcie swoje ulubione cytaty
mój to : " as long as I have one ass instead of two (...)

ocenił(a) film na 9
pszczola_filmweb

Zgadzam się. bardzo lubię ten film i kreacje Julii Roberts. Dialogi to jeden z większych atutów tego filmu, a drugi to przemawiający przez Erin autentyzm.

ocenił(a) film na 10
bunia08

"ponieważ nie mam mózgu ani wiedzy prawniczej, wyświadczyłam wszystkim usługi seksualne, 634 laski w 4 dni, ... jestem dość zmęczona" :)))
do prawników przy stole: "to woda specjalnie dla Was, ze studni z Hinkley"
przyjemnie się patrzyło jak niewykształcona babka ucierała nosa prawnikom!:)

"jak udało Ci się tam wejść i znaleźć to? jak to zrobiłaś ?" -"to się nazywa CYCKI, Ed" :)))
"28 miliardów?" nie wiedziałam, że aż tyle! wow 28!"
"fu..k you" "-fu..k you Ed! nawzajem"
wspaniały duet filmowy Erin z Edem Masry, świetne cięte teksty Erin ucierającej nosa wszystkim:)

i do Georga "który numer chcesz George? numery aż sypią mi się z rękawa! np.10-tyle miesięcy ma moja córka, 6-tyle lat ma druga, 8-tyle ma mój syn, 2 to ilość moich małżeństw i rozwodów, 16 to ilość $ na moim koncie, xxx to mój nr telefonu. zgaduję, że 0 to tyle ile razy zadzwonisz"

ana_ax

super :) nieźle spamiętałaś teksty! Uwielbiam Roberts w tej roli - jak i w wielu innych!!!! :)

ana_ax

genialne! Super to wybrałaś, chyba najlepsze cytaty z całego filmu. :) Powinnością byłoby wryć je sobie w pamięć. :) A ten o wodzie był po prostu MEGA :D

ocenił(a) film na 8
camilla88

Zgadza się. Uświadomienie prawnikom PG&E ,że kłamią ,a oni o tym wiedzą bo mają dowody zawarte w ''tej'' szklance, jest strzałem w kolano koncernowi.

ocenił(a) film na 9
ana_ax

Ekhm, Erin powiedziała "634 laski w 5 dni". To wychodzi 126,8 laski dziennie. Niezły wynik ;D

ocenił(a) film na 8
ana_ax

Podobało mi się jak Ed odgryzł się na końcu: Czy miss piękności uczą przepraszania? Bo jesteś w tym do bani! :)

ana_ax

Mi się jeszcze podobało jak Ed mówił - jak Dawid z jak mu tam i całą jego rodziną.
Dobry film między 7 a 8 jak dla mnie. Dużo dobrych cytatów, dobre role Roberts i Finneya.

pszczola_filmweb

(......) będę nosić co zechcę, jeśli wolno. ;)))
Tak, zdecydowanie MISTRZ ! ;>>

ocenił(a) film na 10
pszczola_filmweb

Oglądając ten film miałem wrażenie że oglądam " Preety Brokovich " . Miał ktoś z was to samo ? . Czy Erin faktycznie była taka nonszalancka , obcesowa , wulgarna , bezpruderyjna itp. ?

ocenił(a) film na 5
pszczola_filmweb

Dobry tylko był ten z wodą w szklance

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones