PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654784}

Ernest i Celestyna

Ernest et Célestine
7,7 2 892
oceny
7,7 10 1 2892
7,3 7
ocen krytyków
Ernest i Celestyna
powrót do forum filmu Ernest i Celestyna

Wspaniała przygoda myszy i niedźwiedzia w postaci rysunkowego filmu animowanego. W pewnym momencie dla jeżeli
ktoś jest wrażliwy, film może wzbudzić łezkę, lecz nie posiada aż tak bardzo wzruszających chwil. Mimo to fantastyczne
odbicie od rzeczywistości, film całkiem inny niż filmy tworzone w tych czasach niesione tzw "trendem". Z początku nie
miałem ochoty jej oglądać lecz z minutą na minutę nabierałem większych chęci. Film trwa godzinę, dziewiętnaście
minut z groszami, więc nie jest jakoś przerażająco długi i nie ma w nim prawie żadnych nudnych scen. Moja ocena to
10/10 gdyż nie dopatrzyłem się tutaj żadnych minusów. Bajka była ciekawa i wciągała. Ciekawy pomysł na realizacje
historii niedźwiedzi oraz myszy w uczłowieczony sposób. Jak dla mnie "ok" i polecam ;)

ocenił(a) film na 9
albertZpragi

O jak najbardziej się zgadzam! Film bardzo czarujący! Wspaniała animacja ;)

ocenił(a) film na 7
Werniem

bajka bardzo dobra ale do 10/10 troszkę brakuje. Ja dałem 7/10, polecam zabaczyć

ocenił(a) film na 7
albertZpragi

Wlasnie to jest atutem tego filmu-odmiennosc I kreska,oby wiecej takich.Swietnie sie bawilem ogladajac,troche nuza juz te amerykanskie bajki ktore zazwyczaj ratuje tylko swietny polski dubbing.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones