PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603236}

Erupcja

Eruption
4,4 74
oceny
4,4 10 1 74
Erupcja
powrót do forum filmu Erupcja

D.N.O.

ocenił(a) film na 3

klasyk niskobudżetowej serii filmów katastroficznych, ale ten film nie jest nawet filmem katastroficznym, jak widzisz końcowe efekty to sobie myślisz WTF! graficy filmowi chyba powinni mieć licencję na wykonywanie swojego zawodu dostaje 3 oczka bo trzy razy przysnąłem na nim :P

haha44

"jak widzisz końcowe efekty to sobie myślisz WTF"
Ja jak widzę "WTF" "xD" itp to widzę neo dziecko mało rozgarnięte

ocenił(a) film na 3
GhostDeath

współczuję

ocenił(a) film na 9
haha44

Ani film do ciebie nie dotarł (on jest o ludziach, nie o wybuchach, tego nie pojąłeś), ani to, co chciał przekazać GhostDeath. Ktoś, kto myśli "WTF" chyba jednak jest nieco opóźniony. A ktoś, kto przy tym filmie przysypiał tym bardziej. Twoje "współczuję" jest po prostu dziwne i nie w kontekście.

ocenił(a) film na 3
angeldog

Anielipsie rozumiem, że wszyscy ludzie, którzy kiedykolwiek pomyśleli WTF* (co tu się stało - trzeba cenzurować, bo mnie pewnie podkablujesz) zaliczają się do opóźnionych. Uważaj zatem, kiedy coś Cię zaskoczy i sobie tak pomyślisz WTF, bo automatycznie będziesz opóźniony. Oczywiście nie życzę Ci tego wręcz przeciwnie, więcej rozumu. Pierwszy film katastroficzny o ludziach. Do tej pory myślałem, że f. katastroficzne są o katastrofach a tu psikus. Ciekawe o czym będą dramaty, albo filmy obyczajowe? Boję się co będzie jak włączę jakiś film biograficzny. A tak na poważnie, dlaczego bronisz tej padliny? Umoczyłeś jakąś kasę w niego czy sam aspirujesz do reżyserskich ról i wyprzedzasz komentarze, które mogą spotkać Twoje dzieło?

ocenił(a) film na 9
haha44

Jesteś typowym debilnym dzieckiem neo, malutki hahaWTF. I rzeczywiście masz przystające do tego wizerunku pojęcie o gatunkach filmowych. To nie jest padlina, a bronię tego filmu bo tak (twój poziom argumentacji). Poza tym takie ciuliki jak ty mają do mnie pisać "Panie Anielipsie". Teraz spadaj.

ocenił(a) film na 3
angeldog

dyskusja zeszła niziutko, za nisko jak dla mnie żegnam z nieukrywaną radością

ocenił(a) film na 9
haha44

Znasz bajkę o smokach?

ocenił(a) film na 2
angeldog

Pozwolę sobie zauważyć, że on przynajmniej argumentuje, ty się czepiasz jego argumentacji, a twoja jest na zasadzie, jesteś neogłupim dzieckiem bo tak. Ogarnij się. Pozwolę sobie również zauważyć, że to ty tutaj wypadasz na tłumoka. Poza tym zgadzam się, film katastroficzny powinien być głównie o katastrofie, a ludzkie perypetie powinny być tłem. Efekty specjalne, myślę, że gdybym się postarał, to zrobiłbym takie same po kilku głębszych, żenada. Tak, ten film to padlina i nie wiem, czy zasługuje nawet na 3 oczka. Ile ty w ogóle gościu masz lat, jesteś przećpanym, niepełnosprawnym gimbem, czy po prostu natura poskąpiła ci rozumu?

ocenił(a) film na 9
Aldirien

Zrób kilka głebszych, do tego się nadajesz. Ch.j ci do tego, ile mam lat. Szczerze mówiąc to tobie poskąpiła, gimbusiu.

ocenił(a) film na 2
angeldog

Oh, kolejny konstruktywny komentarz....

ocenił(a) film na 9
Aldirien

Dopasowany do odbiorcy.

ocenił(a) film na 2
angeldog

Człowieku, argumenty. wiesz co to jest, czy pan Bóg wylał cię z kąpielą? Nie widzisz tego, że jesteś idiotą? Boże, jakie to smutne, ok to nie ma sensu, gada się z tobą jak z niepełnosprawną laską, więcej nie odpisuje, leję na debili.

ocenił(a) film na 9
Aldirien

Bardzo zabawne to jest, gdy upośledzony umysłowo troll alkoholik próbuje mi ubliżać :) Do tego leje na samego siebie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones