PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796989}
3,8 15 730
ocen
3,8 10 1 15730
2,0 7
ocen krytyków
Escape Room
powrót do forum filmu Escape Room

Beznadziejny

ocenił(a) film na 2

Strata pieniędzy i czasu. Nawet pójście o późnej porze do kina nic nie pomogło.
Słabe dialogi, aktorstwo, scenariusz...
Obecne horrory to jakieś nieporozumienie (oczywiście z wyjątkiem tych ze zjawiskami paranormalnymi)
Może na plus dać rozwiązywanie zagadek, bo tutaj się nie nudziłam, ale i tak było mi mało.

\\\SPOILER///...........................


Wychodzi na to, że z escape room mogła uciec tylko blondynka? Ale dlaczego akurat ona? I skąd miała to zaproszenie w postaci kostki?
Co morderca miał na myśli mówiąc w końcowych scenach, że to przez nią?
Co oznaczały te sceny z roznegliżowanymi osobami? (czy chodzi o tą dziewczynę, która nie wsiadła z nimi do auta tylko poszła na imprezę? Że niby tylko ona była wstanie potwierdzić wersję blondynki)

Na początku cały czas w oczy rzucała mi się napalona na Taylora Natasha. Oho.. zaświtało mi, że może blondynka o wszystkim się dowiedziała i to ona jest mordercą. Ale nie, ni zowąd dowiadujemy się, że Natasha jest żoną Andersona, choć ja miałam odczucie, że są tylko przyjaciółmi w paczce, których może coś kiedyś łączyło. Wychodzi na to, że Natasha i Taylor mieli romans ale nic oprócz tego. Blondynka dowiedziała się o tym dopiero podczas gry a mimo to w klatce wybrała SAVE HIM. Natomiast on tak zdeterminowany by ją uwolnić wybrał siebie i zginął. Pytanie czy jakby wybrał JĄ to by przeżył? Ale pewnie nie... bo z tego escape room mogła wyjść tylko ona...

Ktoś w kinie zasugerował, że mordercą może być ten dziwny koleś, którego przepuścili na drodze, co nagle rzucił czymś w ich auto... może świadczyć o tym to, że blondynka została wypuszczona w biednych i brudnych ulicach miasta...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones