PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=424969}
639
chce zobaczyć
Escape from New York
powrót do forum filmu Escape from New York

Jai Courtney w roli głównej?

Kasiek_haz

Albo Channing Tatum.

marcin261287

mój faworyt numer 2 :)

Kasiek_haz

Na liście rezerwowej jest jeszcze Małaszyński i Adamczyk.

marcin261287

Ale oni są przymierzani do sequela Escape from Sosnowiec

Kasiek_haz

Jeśli ich praca na planie rebootu Tango & Cash nie będzie kolidować.

marcin261287

Do tego, jak wiadomo, Adamczyk wciąż jest zajęty na planie nowych Gwiezdnych Wojen, gdzie gra Mroczne Widmo.

Kasiek_haz

A Karolak Gwiazdę Śmierci.

marcin261287

I zaraz po skończeniu prac, jedzie na plan Niezniszczalnych, gdzie zastępuje Sylvestra jako głównego bohatera.

Kasiek_haz

Szyc zagra tam czarny charakter.

marcin261287

A Mroczki Atak Klonów.

Kasiek_haz

Maciek z Klanu zagra miecz świetlny.

Kasiek_haz

Nope albo Tom Hardy albo Jason Statham.

elozero250

To chyba Hardy, dziś go(w internecie) widziałem w czapce z logo(USPF, united states police force) znanym z oryginalnego filmu to jeśli chodzi o teorie spiskowe. Ale faktycznie był też łączony z tą rolą i to dwu krotnie(2010/11 i i 2014).
http://36.media.tumblr.com/836352c2d9970b4dd34d570cf4389c5c/tumblr_o2ycsp5PCp1to pm99o1_1280.jpg

michal055

Uważam że to świetny kandydat - Rewelacje wypada właśnie w takich rolach .

Kasiek_haz

A nie widzielibyście już czarnoskórego? Samuel L. Jackson mógłby gonić bez przebieranie z którychś "Avengersów".

Picu

Jackson jest starszy od Russela. W tym układzie już lepiej przywrócić tego drugiego

AleksandreoPL

To nie było na szczęście u mnie na serio.

Picu

Wiem, żartujesz z poprawności politycznej

Kasiek_haz

Nie wiem tylko dlaczego akurat ten aktor - Z łatwością można przecież znaleźć aktorów, idealnie pasujących do tej roli chociażby - Tom Hardy, Christian Bale

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones