PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630189}
7,3 452
oceny
7,3 10 1 452
Eui roi in
powrót do forum filmu Eui-roi-in

Film nie nuży, zgrabnie buduje napięcie, aby oczywiście zaskoczyć zakończeniem jak to zazwyczaj w azjatyckich produkcjach bywa ;) polecam!

ocenił(a) film na 7
Baby_Black27

Nie przesadzaj, trochę przewidywalny był, ale mimo wszystko na tle pozostałych thrillerów w szczególności hollywoodzkich wypada całkiem nieźle :P

ocenił(a) film na 8
Looney_Kermit

nie przesadzam ;|

ocenił(a) film na 4
Looney_Kermit

"trochę" to mało powiedziane.
SPOILER


skoro przez cały film nie pojawia się żaden inny podejrzany, to naturalnym jest sądzić, że jest nim właśnie mąż. inna moje zarzuty dotyczące the client, to przede wszystkim strasznie nudna pierwsza godzina. ciężko przebrnąć. ogólnie film mocno średni; można obejrzeć ale raczej nie polecam nikomu, są dziesiątki innych, lepszych

ocenił(a) film na 7
Droo

SPOJLER !


:) Spojler Spojler :) ! Do konca nie bylem przekonany o winie meza. Dobry film, a scena gdy obronca kaze ludziom zgromadzonym w sali sadowej w wiadomym celu , spojrzec w strone drzwi, niesamowity zabieg psychologiczny :) Droo, jesli znasz dziesiatki lepszych filmow z Azji od tego to prosilbym o podanie tytulow :) Prawde mowiac nie lubie tego typow filmow, ale koreanskie maja niepowtarzalny klimat .

ocenił(a) film na 4
Szybszy

Ostatnio jestem na bakier z azjatyckim kinem. I nie znam (chyba) żadnego innego ichniego filmu, którego akcja dzieje się w sądzie, ale tak na szybko:
Bez tchu
Overheard
Yellow Sea
Taiyô no kizu
Sakebi
Orora Gongju
Słodko-gorzkie życie
The Host
Wściekłość

Droo

W sądzie rozgrywa się Sprawa zabójstwa w Itaewon. Całkiem udany film oparty na faktach.

ocenił(a) film na 8
Baphomet

a ja do końca wierzyłam w niewinność męża, zgadzam się co do tego, że 1 godzina nudna, ale często się zdarzają takie filmy u Koreańczyków, że nic się nie dzieje a potem ciekawy splot wydarzeń. Podobny film z nudną treścią, ale ze znaczącą sceną to "Przesłuchanie" aka Audition ... kiri kiri...

ocenił(a) film na 6
Baby_Black27

SPOILER SPOILER SPOILER

Spodziewałem się innego zakończenia. Byłem przekonany, że policjant współpracuje z rzekomo nieżywą żoną oskarżonego. Wspólnie upozorowali jej śmierć, żeby Han poszedł do więzienia i odpokutował za gwałt i morderstwo licealistki, o które był oskarżony, lecz z braku dowodów - oczyszczony z zarzutów.

To, że był winny - ok. Lecz przedstawione zakończenie w epilogu, i jakże wyświechtany sposób z dyktafonem, który widziałem z filmach z pięćdziesiąt razy, nie przypadł mi do gustu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones