PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1499}
5,5 203
oceny
5,5 10 1 203
Eukaliptus
powrót do forum filmu Eukaliptus

nareszcie!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 10

coś lekkiego, świeżego, dowcipnego. Powiem tak nie cierpię westernów. Jako dziecko zachwycałam się nimi, od dobrych nastu ;)) lat nie mogę na nie patrzeć. A film - porwał mą duszę - tę jej weselszą część ;)) od pierwszego dialogu. Niesamowicie miłe zaskoczenie - aktorzy z topu a produkcja absolutnie niezależna, przesmaczny kolaż. Film jest mniam mniam, mniam, byłam na nim raz i pójdę jeszcze raz. Te dialogi!!! można ich słuchać i słuchać i słuchać, hihihihihi., no i sytuacje J, kpina i parodia z wielu szacownych gatunków , z zachowań i z ...bohaterów. Jest wiele "brylancików" w tym filmie np. "niemiecki" pastor, Ricky Martin ;)) hehehehe ale to już trzeba zobaczyć hihihihihi Dorota Stalińska zagrała bosko po prostu jest idealna, /i w pewnym ;)) sensie jest tu księżniczką ;))/ Renata D. ;)) znalazła się idealnie w roli gęsi. A partnerujący im panowie Adam Ferency, Krzysztof Globisz.... miód malina. Ja jestem zachwycona :D. Lubię wykręcone rzeczy a to jest perełka :D :D Wielkie dzięki.

psi To JAK historię opowiedział duet Dorota Stalińska i Adam Ferency jest........jest jak życie.

cóż smacznego sobie po raz kolejny i wszystkim innym życzę :D: D:D
btw - ciekawe co zawiera ta cholerna walizka ;))?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones