PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=201801}

Evan Wszechmogący

Evan Almighty
5,9 104 295
ocen
5,9 10 1 104295
5,4 14
ocen krytyków
Evan Wszechmogący
powrót do forum filmu Evan Wszechmogący

Bardzo dobry

ocenił(a) film na 10

Ten film, tak jak jego wcześniejsza część (Bruce Wszechmogący) - rewelacja. Bardzo mi się
podobał od pierwszej do ostatniej minuty. Zachęcam do obejrzenia. Nie rozumiem, dlaczego taka
niska ogólna ocena... :-)

ocenił(a) film na 7
Ka2GA

Masz rację :) Przynajmniej jest werset Biblijny. Film lepszy od Brusa Wszechmogącego :D

Ka2GA

Zgadzam sie. Dla mnie 10/10. P;)

ocenił(a) film na 8
Ka2GA

Ocena bardzo zaniżona, tez mnie to dziwi, zważywszy na to, ze zazwyczaj narzekam na odwrót..

ocenił(a) film na 8
Ka2GA

Zgadzam sie, nie wiem skad taka ocena. Ja ten film uwielbiam tak samo jak pierwsza czesc :)

Ka2GA

Ja jeszcze nie wiem :D , Bruce dostał 8/10 bardzo długo zwlekałem by go obejżeć, ale Evana napewno zaraz zobacze. :P

ocenił(a) film na 7
Ka2GA

Mi też film się podobał , ale trochę mniej niż Bruce Wszechmogący.

ocenił(a) film na 2
Ka2GA

Możecie mi napisać co konkretnie wam się podobało w tym filmie? Ja nie rozumiem czy to miała być jakaś parodia biblii czy chodziło o coś więcej. Dla mnie to kupa bełkotu z przewagą kupy.

grubom

jak nie zrozumiałeś i nie dostrzegłeś wartości przedstawionych w tym filmie, który poza tym jest bardzo smieszny - to nie mamy o czym rozmawiać ;(

ocenił(a) film na 4
Ka2GA

Śmieszy mnie że gościu budował Arkę dla ludzi i wszystkich zwierząt świata jak dawny Noe, a powódź jedynie zalała jakieś pół miasta.

ocenił(a) film na 4
Ka2GA

Jest chociaz jakas wzmianka o postaci Bruce'a w tym filmie czy postaci ( Carrel i Freeman ) zachowują się jakby tamten nigdy nie istniał?? :) hmm ??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones