PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630570}
5,9 3 554
oceny
5,9 10 1 3554
Evidence
powrót do forum filmu Evidence

Film ktory potrafi zaskoczyc widza niebanalnym pomyslem, wywołać uczucie strachu, zaciekawić i porwać fabułą do samiutkiego końca. Ma wszystko, czego można oczekiwac od rasowego thrillera - budowane stopniowo napięcie, oryginalny (przy tym mozliwy do uwierzenia) scenariusz, element wbijający fotel na samym końcu i wywołujący gonitwę mysli po seansie.
Polecam

ocenił(a) film na 7
golkas0

Ciekawy film, ale niestety napiecia w nim nie bylo i ani odrobine strachu :(

ocenił(a) film na 6
Swist10

Napięcie było momentami. I końcówka niezła , zaskakuje chociaż wydaje mi się dośc mało prawdopodobna cała historia to oglądało się nieźle.

ocenił(a) film na 6
golkas0

mały spoiler

No właśnie. Thriller. A nie horror. Jak już pojawia się trochę krwi i flaczków od razu Horror !!!

armarange

Niestety ludzie zbyt często mylą te dwa gatunki. Film to oczywisty thriller...

ocenił(a) film na 6
golkas0

Mnie się trochę z "Krzykiem" skojarzył w pewnym momencie. Ogólnie biorąc zjadliwy - widziałem gorsze. Szkoda, że proporcje śledztwo, a found footage mocno przeważały na korzyść tego drugiego. Gdyby samego śledztwa było było ze 20 - 30% więcej, moim zdaniem film byłby ciekawszy.

ocenił(a) film na 6
golkas0

no film ciekawy faktycznie 6/10

ocenił(a) film na 8
golkas0

Film zasługuję na wysoką ocenę. Ciężko teraz znaleźć film na podobnym poziomie. Fakt, że jest kilka motywów z innych filmów tego gatunku, ale który film nie powiela schematów...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones