PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651}

Evita

6,8 7 703
oceny
6,8 10 1 7703
6,5 4
oceny krytyków
Evita
powrót do forum filmu Evita

Wiem że np. Hair, Grease, Kabaret czy West side story to świetne filmy ale nie jestem w stanie dotrwac do końca. Tylko i wyłącznie dlatego, że na ekranie zamiast mówić, śpiewają. Sam nie wiem czemu ale tak jest. Tak samo mam z muzyka klasyczną- lubię bardzo przeróżne koncerty, wariacje, symfonie róznych kompozytorów a oper nie potrafię strawić więcej niż minuty... Nie będę więcej krzywdził musicali ocenami 2 bądź 3, tylko przy evicie- bo pierwsza mi się bidulka nawinęła przed oczy- zrobiłem, tak dla porządku, wyjątek. Pozdrawiam fanów musicali.

ocenił(a) film na 8
quentinpulp

Cóż, skoro twierdzisz, że nic nie poradzisz, to tylko współczuć... Ale podziwiam, że jesteś tak bardzo świadom swojej przykrej przypadłości :) I pocieszę, że diagnoza to pierwszy krok na drodze do zdrowia!

ocenił(a) film na 9
quentinpulp

ja tez kiedys mialam anty-musicalowa chorobe, ale juz mi przeszlo [na szczescie, bo czesc z nich to bardzo wartosciowe filmy] ;). ale do dzisiejszego dnia zostalo mi uczulenie na filmy science fiction. :P pozdrawiam :)

quentinpulp

Ja też generalnie nie trawię musicali, ale to chyba tylko dotyczy tych starszych- roztańczeni bohaterowie stepujący z uśmiechem przyklejonym do ust sprawiają, że mnie mdli. Nie wiedzieć dlaczego lubię współczesne musicale: Moulin Rouge, Chicago, Upiór w operze a teraz Evita. Chociaż moze niezupełnie sam film. Przede wszystkim urzeka muzyka i aranżacje niektórych piosenek. Cały film zbyt się dłuży. Aktorstwo uważam za dobre, montaż ciekawy. Tylko po co przez 10 minut na koniec (jakby nie było jeszcze tych 5 na poczatku) pokazują nam Argentyńczyków opłakujących Evitę. Dwie minuty dobrze wybranego materiału by wystarczyły.

ocenił(a) film na 9
achata

w prawie wszystkich nowszych filmach tak robia.. za wszelka cene dodaja jakies sentymentalne momenty, zaby tylko wzruszyc widza. mnie to osobiscie mdli, efekt dokladnie odwrotny od zamierzonego. :/

achata

achata, jak mogą Cię mdlić takie rzeczy, dla mnie to jest niezrozumiałe ;)

użytkownik usunięty
Justyna_0288

cóż, mnie mdli tylko Mamma mia!, ale nie dlatego, że jest musicalem - po prostu pastele mnie mdlą. A fakt, że nie lubisz horrorów i musicali? Cóż, jesli nie lubisz też komedii i strzelanek, to nie pójdziemy do kina *_*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones