PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651}

Evita

6,8 7 704
oceny
6,8 10 1 7704
6,5 4
oceny krytyków
Evita
powrót do forum filmu Evita

rozczarowanie

ocenił(a) film na 4

Kiedy dowiedziałam się o tym, że jest film który obrazuje życie Evy Peron byłam wniebowzięta. Do tej pory czytałam o niej w książkach i we wszystkim co wpadło mi w ręce. Myślałam, że film mnie zafascynuje, powali, zauroczy, odbierze mowę...a tu ... Nic.
Po pierwsze niesamowicie drażniła mnie rola Madonny.
Po drugie, uważam, że film nie pokazał dobitnie jak wielką osobistością była Evita.
Po trzecie, oglądając ten film praktycznie w ogóle nie byłam zaskoczona, nie mogłam wczuć się w realia peronistowskiej Argentyny, kompletne nic.
Po czwarte, uważam, że Argentyna nie została ukazana tak jak na to zasługiwała.

nieco poczułam się urażona tym filmem. Nawet rola Banderasa mnie nie przekonała.

W momencie kiedy Evita leżała na łożu śmierci, nie byłam wstrząśnięta czy przejęta. Gdyby to był dobry film, nie mogłabym wymówić słowa po ostatniej scenie.

Rozczarowałam się... Ktoś kto wcześniej nie czytałby o Evicie, nie wiedziałby kim była i co zrobiła ten film nie pozostawiłby żadnych głębszych odczuć i zrozumienia.

mazol

ech, nie zgadzam się z żadnym Twoim słowem.
film świetny, wzruszający bardzo, Argentyna czasu rewolucji pokazana bardzo dobrze, młody Che Guevara przemykający się to tu, to tam...
miooodzio.
i zawsze kiedy oglądam chce mi się po filmwie tańczyć do Don't cry for me Argentina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones