PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644064}

Ewolucja planety małp

Dawn of the Planet of the Apes
7,0 88 815
ocen
7,0 10 1 88815
6,9 27
ocen krytyków
Ewolucja planety małp
powrót do forum filmu Ewolucja planety małp

Karabin + Małpa = ?

ocenił(a) film na 7

Zauważyłem jedną frapującą mnie rzecz w filmie, otóż małpy strzelające z karabinów miały albo nieskończenie wiele amunicji albo umiały zmieniać magazynek (czego nie zauważyłem w żadnej ze scen).
Jest o trochę dziwne... podzielacie moje zdanie?

użytkownik usunięty
alcus

Broni było tyle, szczególnie podczas walki, że mogłyby pustą wyrzucać i podnosić nową ;)

Tak leżała na ziemi w drodze do miasta, za dużo grasz, za mało myslisz. Za, ten błąd film ma, 5,bo to gówno skrót, już nie chciało się być konsekwentnym. Żałosne dla widzów bez wyobraźni.

ocenił(a) film na 9
vasil_zajcev

ty uwazaj co mowisz to jest bardzo dobry film

hercules38

dobry to jest serek, a to jest pleśń.

ocenił(a) film na 9
vasil_zajcev

jaka pieśn

ocenił(a) film na 8
alcus

Czepiasz sie. Prawie w kazdym filmie gdzie strzelają nie kończą im się naboje.

użytkownik usunięty
alcus

No jak już w szczegółach jesteśmy to dlaczego na filmie nie jest pokazane jak małpy się wypróżniają? Przecież to jedna z najważniejszych kwestii którą wielu krytyków zarzucało temu filmowi. <koniec sarkazmu>

Gdyby pokazywać wszystkie tak błahe rzeczy... Filmy stały by się powalająco nudne.

ocenił(a) film na 7
alcus

Przez wiele lat oglądania filmów akcji nauczyłem się jednej rzeczy: Amunicja kończy się w momencie w którym zaraz masz umrzeć i ten jeden strzał mógłby cię uratować.

ocenił(a) film na 9
alcus

https://www.youtube.com/watch?v=41-ERumBVKo

ocenił(a) film na 7
alcus

Też mnie to zastanawiało, ale może nie ma co się zastanawiać, bo już samo to, że gadają jest cudem :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones