PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498951}

Exorcismus: Opętanie Amy Evans

La posesión de Emma Evans
5,1 5 316
ocen
5,1 10 1 5316
Exorcismus: Opętanie Amy Evans
powrót do forum filmu Exorcismus: Opętanie Amy Evans

wg katolickiego ksiedza demon mógł się pomylić i uznać, ze dziewczyna nie zyje..?!?! uznam, ze tej kwestii nie bylo w filmie, zeby dac mu cokolwiek powyzej 0 :D

ocenił(a) film na 1
ml_Leake

Ty chociaż dotrwałeś do końcówki :p gówniany film i niema sensu nawet wypisywanie wszystkich aegumentów, które ten film dał mi przez niemal połowę seansu.

ocenił(a) film na 2
tomaszjozefowski2884

ogladam mnóstwo gównianych filmów zasługujących na conajwyzej 1 lub 0, wiec mam tez troche przesuniete wymagania dla "gównianych filmów" :D ale moze polecisz mi jakis dobry horror? o taki bardzo cięzko..

ocenił(a) film na 1
ml_Leake

Jeśli chodzi o nieco inne podejście do tematyki opętania to polecam: matka joanna od aniołów stary polski horror/dramat psychologiczny ani trochę się nie zestarzał, nie jest może efektowny ale ten klimat, oj ku...ten klimat

ocenił(a) film na 1
tomaszjozefowski2884

Oglądasz filmy na cda? Jest tm jeden użytkownik z potężną kolekcją horrorów klasy b. Wpisz w wyszukiwarkę: spidigierek i wejdź w folder kino grozy

ocenił(a) film na 4
tomaszjozefowski2884

Już nie przesadzaj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones